Nexi XPay 7.4.0 - en to hu_HU translation catalogue (298 entries)

en:  configurations
hu_HU:  konfigurációk

en: "Find out more" link
hu_HU: "További információ" link

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
hu_HU: %1$s a következőre végződik: %2$s (lejár: %3$s/%4$s)

en: (for example, shipping and / or invoicing address, payment details). Nexi and the International Circuits use the additional data collected separately for the purpose of fraud prevention.
hu_HU: (például szállítási és/vagy számlázási cím, fizetési adatok). A Nexi és az International Circuits a külön gyűjtött további adatokat csalásmegelőzési célból használja fel.

en: 1 to 99 installments, 1 for one shot payment. Before set up a configuration, make sure to check with your payment provider what is the maximum number accepted for your terminal.
hu_HU: 1-99 részlet, 1 egyszeri fizetés. A konfiguráció beállítása előtt kérdezze meg fizetési szolgáltatóját, hogy mekkora maximális számot fogadnak el a terminálon.

en: 3D Secure 2 Service
hu_HU: 3D Secure 2 szolgáltatás

en: <i>(Note: If you don't have an Apple Developer account, you'll be able to create one during this process.)</i>
hu_HU: <i>(Megjegyzés: Ha nincs Apple fejlesztői fiókja, akkor a folyamat során létrehozhat egyet.)</i>

en: A POST notification by the Nexi servers is sent to the following address, containing information on the outcome of the payment.
hu_HU: A Nexi szerverek POST értesítést küldenek a következő címre, amely információkat tartalmaz a fizetés eredményéről.

en: Access the test area at the link <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> and go to Simple Payment/OneClick->Back office access data->Alternative payments->Apple Pay, then in the Apple Pay S2S Management section upload one of the generated certificates.
hu_HU: A tesztterületet a <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> linken keresztül érheted el, majd a Simple Payment/OneClick-&gt;Back office access data-&gt;Alternative payments-&gt;Apple Pay menüpontban töltheted fel az Apple Pay S2S Management részben a létrehozott tanúsítványok egyikét.

en: Accounting operations
hu_HU: Számviteli műveletek

en: Activate the PagoDIL payment method within the store.
hu_HU: Aktiválja a PagoDIL fizetési módot az üzleten belül.

en: Add amount and installments for each row. The installments limit is 99
hu_HU: Adja hozzá az összeget és a részleteket minden sorhoz. A törlesztőrészlet limit 99

en: Add Money
hu_HU: Pénz hozzáadása

en: Add rule
hu_HU: Szabály hozzáadása

en: After registration, generate the required certificates. These will need to be uploaded both to the plugin configuration and to the back office, as indicated in the following steps.
hu_HU: A regisztráció után generálja a szükséges tanúsítványokat. Ezeket mind a bővítmény konfigurációjába, mind a háttérirodába fel kell tölteni, a következő lépésekben leírtak szerint.

en: Alias
hu_HU: Álnév

en: Alias and MAC Key
hu_HU: Alias és MAC kulcs

en: All categories
hu_HU: Minden kategória

en: Amount
hu_HU: Összeg

en: Amount:
hu_HU: Összeg:

en: Amount: %s installments of %s€
hu_HU: Összeg: %s részlet, %s€

en: API Key
hu_HU: API kulcs

en: APMs do not have a custom configuration.
hu_HU: Az APM-ek nem rendelkeznek egyéni konfigurációval.

en: Apple Pay configuration
hu_HU: Apple Pay konfiguráció

en: Apple Pay instructions
hu_HU: Apple Pay utasítások

en: Attention, the order for which you are making payment contains recurring payments, payment data will be stored securely by Nexi.
hu_HU: Figyelem, a megrendelés, amelyre fizet, ismétlődő fizetéseket tartalmaz, a fizetési adatokat a Nexi biztonságosan tárolja.

en: Black
hu_HU: Fekete

en: Book
hu_HU: Könyv

en: Border Color
hu_HU: Szegély színe

en: Build with embedded checkout
hu_HU: Építs beágyazott fizetési móddal

en: Button
hu_HU: Gomb

en: Button color
hu_HU: Gomb színe

en: Button style
hu_HU: Gomb stílus

en: Button type
hu_HU: Gomb típusa

en: Buy
hu_HU: Vétel

en: Buy now and pay a little by little with PagoDIL
hu_HU: Vásároljon most, és fizessen apránként a PagoDIL-lel

en: By activating this option it is established that the terms and conditions that you submit to your customers, with particular reference to the privacy policy, are foreseen to include the acquisition and processing of additional data provided by the
hu_HU: Ennek az opciónak az aktiválásával megállapítható, hogy az Ön ügyfelei számára benyújtott feltételek és feltételek, különös tekintettel az adatvédelmi szabályzatra, tartalmazzák a szolgáltató által biztosított további adatok megszerzését és feldolgozását.

en: By using this configurator you can change the look and feel of your module
hu_HU: Ezzel a konfigurátorral megváltoztathatja a modul megjelenését és hangulatát

en: CA root certificate
hu_HU: CA gyökértanúsítvány

en: Can't connect!
hu_HU: Nem lehet csatlakozni!

en: Capture
hu_HU: Elfog

en: Capture method
hu_HU: Rögzítési módszer

en: Capture of transaction %s successful
hu_HU: %s tranzakció rögzítése sikeres

en: Capture successful
hu_HU: A rögzítés sikeres

en: Card detail
hu_HU: Kártyarészlet

en: Card Number
hu_HU: Kártyaszám

en: Card pan:
hu_HU: Kártyalap:

en: Card:
hu_HU: Kártya:

en: Cardholder
hu_HU: Kártyabirtokos

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Check Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Checkout
hu_HU: Pénztár

en: Choose the number of installments
hu_HU: Válassza ki a törlesztőrészletek számát

en: Choose the type of credentials you have available for XPay
hu_HU: Válassza ki az XPayhez rendelkezésre álló hitelesítő adatok típusát

en: Cofidis product code (Optional)
hu_HU: Cofidis termékkód (opcionális)

en: Continue
hu_HU: Folytatás

en: Contract number:
hu_HU: Szerződés száma:

en: Contribute
hu_HU: Hozzájárul

en: CURL exec error: %s
hu_HU: CURL végrehajtási hiba: %s

en: Customer not found.
hu_HU: Ügyfél nem található.

en: Czech Kurun
hu_HU: cseh Kurun

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date:
hu_HU: Dátum:

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Deferred
hu_HU: Halasztott

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Do you confirm to capture
hu_HU: Megerősíti a rögzítést

en: Do you want to pay convenient installments without interest with PagoDIL by Cofidis? Reach the minimum amount of %s€ in the cart
hu_HU: Szeretne kényelmes, kamatmentes részleteket fizetni a PagoDIL by Cofidis segítségével? Érje el a minimális %s€ összeget a kosárban

en: Dollars
hu_HU: dollár

en: Domain Registration
hu_HU: Domain regisztráció

en: Donate
hu_HU: Adományoz

en: Easily pay with your Apple Pay wallet
hu_HU: Fizessen egyszerűen Apple Pay pénztárcájával

en: Easily pay with your Google Pay wallet
hu_HU: Fizessen egyszerűen Google Pay pénztárcájával

en: Enable 3D Secure 2 service
hu_HU: Engedélyezze a 3D Secure 2 szolgáltatást

en: Enable APM: The payment method is already enabled on public test terminals (<a href='https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key'>https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key</a>)
hu_HU: APM engedélyezése: A fizetési mód már engedélyezve van a nyilvános tesztterminálokon ( <a href='https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key'>https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key</a> )

en: Enable APM: Verify that the alternative payment method (APM) is enabled on the terminal by accessing <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> -> Simple/OneClick Payment -> Back office access data -> Alternative payments -> Google Pay
hu_HU: APM engedélyezése: Ellenőrizze, hogy az alternatív fizetési mód (APM) engedélyezve van-e a terminálon <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>a https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> oldalon -&gt; Simple/OneClick Payment -&gt; Back office hozzáférési adatok -&gt; Alternatív fizetések -&gt; Google Pay oldalon.

en: Enable APM: Verify that the alternative payment method (APM) is enabled on the terminal by accessing the portal <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> in the XPay Back office -> Alternative Payments -> Google Pay section
hu_HU: APM engedélyezése: Ellenőrizze, hogy az alternatív fizetési mód (APM) engedélyezve van-e a terminálon a <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> portál XPay Back office -&gt; Alternatív fizetések -&gt; Google Pay részében.

en: Enable APM: Verify that the alternative payment method (APM) is enabled on the terminal by accessing the portal <a href='https://business.nexi.it/'>https://business.nexi.it/</a> -> Services -> Ecommerce solutions -> XPay Web - Login -> Configurations -> Alternative payments -> Google Pay
hu_HU: APM engedélyezése: Ellenőrizze, hogy az alternatív fizetési mód (APM) engedélyezve van-e a terminálon a <a href='https://business.nexi.it/'>https://business.nexi.it/</a> portálon keresztül -&gt; Szolgáltatások -&gt; E-kereskedelmi megoldások -&gt; XPay Web - Bejelentkezés -&gt; Konfigurációk -&gt; Alternatív fizetések -&gt; Google Pay

en: Enable Nexi XPay for Multicurrency payments
hu_HU: A Nexi XPay engedélyezése több pénznemben történő fizetéshez

en: Enable Nexi XPay for OneClick payment
hu_HU: A Nexi XPay engedélyezése OneClick fizetéshez

en: Enable Nexi XPay for OneClick payment. Make sure that this option is also enabled on your terminal configuration.
hu_HU: A Nexi XPay engedélyezése OneClick fizetéshez. Győződjön meg arról, hogy ez az opció a terminál konfigurációjában is engedélyezve van.

en: Enable Nexi XPay for subscription's payment
hu_HU: A Nexi XPay engedélyezése az előfizetés kifizetéséhez

en: Enable Nexi XPay payment plugin.
hu_HU: Engedélyezze a Nexi XPay fizetési bővítményt.

en: Enable Nexi XPay plugin in testing mode.
hu_HU: Engedélyezze a Nexi XPay bővítményt tesztelési módban.

en: Enable PagoDIL
hu_HU: Engedélyezze a PagoDIL-t

en: Enable the PagoDIL widget on products that can be paid in installments. The widget shows information relating to the installment payments made available on the product.
hu_HU: Engedélyezze a PagoDIL widgetet azokon a termékeken, amelyek részletben fizethetők. A widget a terméken elérhető részletfizetéssel kapcsolatos információkat jelenít meg.

en: Enable the sending of the fields for the 3D Secure 2 service
hu_HU: Engedélyezze a 3D Secure 2 szolgáltatás mezőinek küldését

en: Enable this option to make the payment methods available for different currencies. If your shop only supports a currency other than the euro, please enable the feature. To have the complete list of the supported currencies, please visit the developer Portal. Make sure that this option is also enabled on your terminal configuration.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót, ha különböző pénznemekhez szeretné elérhetővé tenni a fizetési módokat. Ha üzlete csak az eurótól eltérő pénznemet támogatja, kérjük, engedélyezze a funkciót. A támogatott pénznemek teljes listájának megtekintéséhez kérjük, látogasson el a fejlesztői portálra. Győződjön meg arról, hogy ez az opció a terminál konfigurációjában is engedélyezve van.

en: Enable this option to use installment payments via XPay. This functionality is only available to merchants with Greek VAT Number. Before enabling this functionality, make sure it is available on your terminal with your payment provider.
hu_HU: Engedélyezze ezt az opciót az XPay-en keresztüli részletfizetés használatához. Ez a funkció csak a görög adószámmal rendelkező kereskedők számára érhető el. Mielőtt engedélyezné ezt a funkciót, ellenőrizze, hogy a fizetési szolgáltatójánál elérhető-e a terminálján.

en: Enable/Disable
hu_HU: Engedélyezés/Letiltás

en: Enable/Disable Installment Payments
hu_HU: Részletfizetés engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable Multicurrency
hu_HU: Több pénznem engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable OneClick
hu_HU: A OneClick engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable Recurring
hu_HU: Ismétlődő engedélyezése/letiltása

en: Enable/Disable TEST Mode
hu_HU: TEST mód engedélyezése/letiltása

en: Enabling the payment method in the Nexi back office
hu_HU: Fizetési mód engedélyezése a Nexi back office-ban

en: Error Border Color
hu_HU: Szegélyszín hiba

en: Error during payment proccess
hu_HU: Hiba a fizetési folyamat során

en: Error in the calculation of the return MAC parameter
hu_HU: Hiba a visszatérési MAC paraméter kiszámításakor

en: Error while checking credentials.
hu_HU: Hiba a hitelesítő adatok ellenőrzése közben.

en: Euros
hu_HU: eurót

en: Expiry date:
hu_HU: Lejárati dátum:

en: Finally, register your domain following the official Apple instructions: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web</a>
hu_HU: Végül regisztráld a domainedet az Apple hivatalos utasításait követve: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web</a>

en: Font family
hu_HU: Betűcsalád

en: Font size
hu_HU: Betűméret

en: Font style
hu_HU: Betűstílus

en: Font style in the CC Form
hu_HU: Betűstílus a CC űrlapon

en: Font variant
hu_HU: Betűtípus változat

en: Font variant in the CC Form
hu_HU: Betűtípusváltozat a CC űrlapon

en: For a correct behavior of the module, check in the configuration section of the Nexi back-office that the transaction cancellation in the event of a failed notification is set.
hu_HU: A modul helyes működéséhez ellenőrizze a Nexi back-office konfigurációs részében, hogy be van-e állítva a tranzakció törlése sikertelen értesítés esetén.

en: For selected categories
hu_HU: A kiválasztott kategóriákhoz

en: Generated from the Back Office XPay. Follow the directions in the developer portal for the correct generation process.
hu_HU: A Back Office XPay-ből generálva. Kövesse a fejlesztői portál utasításait a megfelelő generálási folyamathoz.

en: Generating certificates
hu_HU: Tanúsítványok generálása

en: Given to Merchant by Nexi.
hu_HU: Nexi adta a kereskedőnek.

en: Go to <a href='https://developer.apple.com/account/resources/identifiers/list/merchant'>Apple Developer - Merchant IDs</a> to register as a merchant in your Apple Developer account.
hu_HU: Lépjen <a href='https://developer.apple.com/account/resources/identifiers/list/merchant'>az Apple Developer - Merchant IDs</a> oldalra, hogy kereskedőként regisztráljon Apple Developer fiókjában.

en: Google gateway merchant Id
hu_HU: Google Gateway kereskedőazonosító

en: Google merchant Id
hu_HU: Google kereskedőazonosító

en: Google merchant name
hu_HU: Google kereskedő neve

en: Google Pay configuration
hu_HU: Google Pay konfiguráció

en: Google Pay instructions
hu_HU: Google Pay utasítások

en: Group
hu_HU: Csoport

en: Hosted Payment Page with redirect
hu_HU: Átirányítással ellátott tárhelyen tárolt fizetési oldal

en: If you have more than one Cofidis product code, enter the code that will be used by the plugin for payment via PagoDIL.
hu_HU: Ha egynél több Cofidis termékkódja van, adja meg azt a kódot, amelyet a bővítmény a PagoDIL-en keresztüli fizetéshez használ.

en: Immediate
hu_HU: Azonnali

en: Incorrect or missing data
hu_HU: Hibás vagy hiányzó adatok

en: Installment products
hu_HU: Részletfizetési termékek

en: Installments
hu_HU: Részletfizetés

en: Installments:
hu_HU: Részletfizetés:

en: Instructions for setting up Apple Pay in a production environment
hu_HU: Utasítások az Apple Pay beállításához éles környezetben

en: Instructions for setting up Apple Pay in a test environment
hu_HU: Utasítások az Apple Pay beállításához tesztkörnyezetben

en: Instructions for setting up Google Pay in a production environment
hu_HU: Útmutató a Google Pay beállításához éles környezetben

en: Instructions for setting up Google Pay in a test environment
hu_HU: Útmutató a Google Pay beállításához tesztkörnyezetben

en: Invalid amount.
hu_HU: Érvénytelen összeg.

en: Invalid API Key. Check and try again.
hu_HU: Érvénytelen API-kulcs. Ellenőrizze, és próbálja újra.

en: Invalid credentials. Check and try again.
hu_HU: Érvénytelen hitelesítő adatok. Ellenőrizze, és próbálja újra.

en: Invalid refund amount.
hu_HU: Érvénytelen visszatérítési összeg.

en: It was not possible to process the payment, check that the shipping address set is correct.
hu_HU: Nem sikerült feldolgozni a fizetést, ellenőrizze, hogy a beállított szállítási cím helyes-e.

en: JSON error
hu_HU: JSON hiba

en: Key MAC
hu_HU: Kulcs MAC

en: Letter spacing
hu_HU: Betűköz

en: Log in to the <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> portal and go to XPay Back office -> Alternative payments -> Apple Pay, then in the Apple Pay S2S Management section upload one of the generated certificates.
hu_HU: Jelentkezz be a <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> portálra, és menj az XPay Back office -&gt; Alternatív fizetések -&gt; Apple Pay menüpontra, majd az Apple Pay S2S Management részben töltsd fel az egyik létrehozott tanúsítványt.

en: Logo type
hu_HU: Logó típusa

en: Mac verification failed
hu_HU: A Mac ellenőrzése nem sikerült

en: Mail:
hu_HU: Felad:

en: Maximum cart value
hu_HU: Maximális kosárérték

en: Maximum cart value (in Euro) for which it will be possible to proceed through installment payments with PagoDIL. This value corresponds to the amount set in the XPay back office.
hu_HU: Maximális kosárérték (euróban), amelyre a PagoDIL-lel részletfizetéssel lehet majd fizetni. Ez az érték megfelel az XPay back office-ban beállított összegnek.

en: Maximum installments
hu_HU: Maximális törlesztőrészlet

en: Maximum number of installments depending on the total order amount
hu_HU: A részletfizetés maximális száma a rendelés teljes összegétől függően

en: Maximum number of installments regardless of the total order amount
hu_HU: Részletfizetések maximális száma a rendelés teljes összegétől függetlenül

en: Maximum number of products in the cart for which it will be possible to proceed through installment payments with PagoDIL.
hu_HU: A kosárban lévő termékek maximális száma, amelyek esetében a PagoDIL-lel részletfizetéssel lehet majd haladni.

en: Merchant identifier
hu_HU: Kereskedőazonosító

en: Merchant identifier certificate
hu_HU: Kereskedőazonosító tanúsítvány

en: Merchant identifier certificate key
hu_HU: Kereskedőazonosító tanúsítványkulcs

en: Merchant label
hu_HU: Kereskedői címke

en: Minimum cart value
hu_HU: A kosár minimális értéke

en: Minimum cart value (in Euro) for which it will be possible to proceed through installment payments with PagoDIL. This value corresponds to the amount set in the XPay back office.
hu_HU: Minimális kosárérték (euróban), amelyre a PagoDIL-lel részletfizetéssel lehet majd fizetni. Ez az érték megfelel az XPay back office-ban beállított összegnek.

en: Missing codTrans
hu_HU: Hiányzik a codTrans

en: MM/YY
hu_HU: HH/ÉÉ

en: Name:
hu_HU: Név:

en: Nationality:
hu_HU: Állampolgárság:

en: New accounting operation
hu_HU: Új könyvelési művelet

en: New payment methods can only be added during checkout
hu_HU: Új fizetési módok csak a fizetés során adhatók hozzá

en: New payment methods can only be added during checkout.
hu_HU: Új fizetési módok csak a fizetés során adhatók hozzá.

en: Nexi payment details
hu_HU: Nexi fizetési részletek

en: Nexi XPay logo
hu_HU: Nexi Pay logó

en: Nexi XPay payment and card tokenization successful
hu_HU: Sikeres Nexi XPay fizetés és kártyatokenizálás

en: Nexi XPay payment successful
hu_HU: Sikeres Nexi XPay fizetés

en: Nexi XPay payment with tokenized card successful
hu_HU: Sikeres Nexi XPay fizetés tokenizált kártyával

en: Nexi: pending payment
hu_HU: Nexi: függőben lévő fizetés

en: Nexi: pending payment (%s) | Nexi: pending payment (%s)
hu_HU[0]: Nexi: függőben lévő fizetés (%s)
hu_HU[1]: Nexi: függőben lévő fizetés (%s)

en: NPG orderId not found for order:
hu_HU: NPG orderId nem található a következő rendeléshez:

en: Number of installments
hu_HU: Részletfizetések száma

en: Number of installments displayed within the widget. It is possible to select only one value (e.g. or 5 interest-free installments).
hu_HU: A widgeten belül megjelenő részletek száma. Lehetőség van csak egy érték kiválasztására (pl. vagy 5 kamatmentes részlet).

en: Number of installments made available for payment via PagoDIL. The rates displayed correspond to the values set in the XPay back office.
hu_HU: A PagoDIL-en keresztüli fizetésre rendelkezésre bocsátott részletek száma. A megjelenített árfolyamok megfelelnek az XPay back office-ban beállított értékeknek.

en: Number of products in the cart (Optional)
hu_HU: A kosárban lévő termékek száma (opcionális)

en: Once Apple Pay is enabled on the terminal, upload the other certificates in the plugin configuration section, following the instructions in the official documentation: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay</a>
hu_HU: Miután engedélyezte az Apple Pay szolgáltatást a terminálon, töltse fel a többi tanúsítványt a bővítmény konfigurációs részében a hivatalos dokumentációban található utasításokat követve: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay</a>

en: One time solution
hu_HU: Egyszeri megoldás

en: Order
hu_HU: Rendelés

en: Order ID:
hu_HU: Rendelési azonosító:

en: Order not found.
hu_HU: A rendelés nem található.

en: PagoDIL by Cofidis
hu_HU: PagoDIL a Cofidis által

en: PagoDIL institutional logo
hu_HU: PagoDIL intézményi logó

en: Pay
hu_HU: Fizetés

en: Pay directly from your bank account with Giropay
hu_HU: Fizessen közvetlenül bankszámlájáról a Giropay segítségével

en: Pay directly from your bank account with iDEAL
hu_HU: Fizessen közvetlenül bankszámlájáról az iDEAL segítségével

en: Pay easily with Bancontact
hu_HU: Fizessen egyszerűen a Bancontact segítségével

en: Pay easily with your Amazon account
hu_HU: Fizessen egyszerűen Amazon-fiókjával

en: Pay easily with your Satispay account
hu_HU: Fizessen egyszerűen Satispa számlájával

en: Pay in 3 installments with Klarna interest-free
hu_HU: Fizessen 3 részletben a Klarnával kamatmentesen

en: Pay in 3 installments with PayPal
hu_HU: Fizessen 3 részletben PayPal-lal

en: Pay in 3 or 4 installments by credit, debit or Postepay card with Oney
hu_HU: Fizessen 3 vagy 4 részletben hitel-, betéti vagy Postepay kártyával az Oney-val

en: Pay in installments with HeyLight
hu_HU: Fizessen részletekben a HeyLight segítségével

en: Pay in one tap with your Skrill wallet
hu_HU: Fizessen egy koppintással Skrill pénztárcájával

en: Pay quickly and easily with your AliPay wallet
hu_HU: Fizessen gyorsan és egyszerűen AliPay pénztárcájával

en: Pay quickly and easily with your Skrill wallet
hu_HU: Fizessen gyorsan és egyszerűen Skrill pénztárcájával

en: Pay quickly and easily with your WeChat Pay wallet
hu_HU: Fizessen gyorsan és egyszerűen WeChat Pay pénztárcájával

en: Pay securely by bank transfer with MyBank
hu_HU: Fizessen biztonságosan banki átutalással a MyBankkal

en: Pay securely by credit, debit and prepaid card. Powered by Nexi.
hu_HU: Fizessen biztonságosan hitel-, betéti és előre fizetett kártyával. Powered by Nexi.

en: Pay securely with IRIS
hu_HU: Fizessen biztonságosan az IRIS-szel

en: Pay securely with POLi
hu_HU: Fizessen biztonságosan a POLi-val

en: Pay securely with your PayPal account
hu_HU: Fizessen biztonságosan PayPal-fiókjával

en: Pay via BANCOMAT Pay just by entering your phone number
hu_HU: Fizessen a BANCOMAT-on keresztül. Fizessen egyszerűen telefonszámának megadásával

en: Payment canceled
hu_HU: Fizetés törölve

en: Payment canceled:
hu_HU: Törölt fizetés:

en: Payment cards
hu_HU: Fizetési kártyák

en: Payment denied, please retry the transaction using the same card.
hu_HU: Fizetés megtagadva, kérjük, próbálja meg újra a tranzakciót ugyanazzal a kártyával.

en: Payment error
hu_HU: Fizetési hiba

en: Payment error, please try again
hu_HU: Fizetési hiba, próbálkozzon újra

en: Payment has been cancelled.
hu_HU: A fizetést törölték.

note: Description of the plugin
en: Payment plugin for payment cards and alternative methods. Powered by Nexi.
hu_HU: Fizetési bővítmény fizetési kártyákhoz és alternatív módszerekhez. Powered by Nexi.

en: Placeholder Color
hu_HU: Helyőrző színe

en: Plain
hu_HU: Egyszerű

en: Please refer to Dev Portal to get access to the Sandbox
hu_HU: Kérjük, tekintse meg a Dev Portal-t a Sandbox eléréséhez

en: Please register at
hu_HU: Kérjük, regisztráljon a címen

en: Please use
hu_HU: Kérjük, használja

en: Preview
hu_HU: Előnézet

en: Real time payment directly from your bank account with EPS
hu_HU: Valós idejű fizetés közvetlenül a bankszámlájáról az EPS segítségével

en: Recurring Alias
hu_HU: Ismétlődő Alias

en: Recurring key MAC
hu_HU: Ismétlődő kulcs MAC

en: Redirect
hu_HU: Átirányítás

en: Redirect or button
hu_HU: Átirányítás vagy gomb

en: Register your domain: Go to the Google Pay Business Console (<a href='https://pay.google.com/business/console/home'>https://pay.google.com/business/console/home</a>) and register your domain (Google Pay API -> Integrate with your website). Google must approve it before you can proceed. <i>(Note: If you don't have a Google Merchant account, you'll be able to create one during this process.)</i>
hu_HU: Domain regisztrálása: Lépjen a Google Pay Business Console-ba ( <a href='https://pay.google.com/business/console/home'>https://pay.google.com/business/console/home</a> ), és regisztrálja domainjét (Google Pay API -&gt; Integráció webhelyével). A Google-nek jóvá kell hagynia a folyamatot. <i>(Megjegyzés: Ha nincs Google Merchant-fiókja, akkor a folyamat során létrehozhat egyet.)</i>

en: Registering as an Apple Merchant
hu_HU: Apple-kereskedőként való regisztráció

en: Reload
hu_HU: Újratöltés

en: Remember the payment option.
hu_HU: Emlékezzen a fizetési lehetőségre.

en: Rent
hu_HU: Bérlés

en: Response KO
hu_HU: Válasz KO

en: Result
hu_HU: Eredmény

en: Retrieve merchant data: For the test environment, dummy data can be used to populate the Google Merchant Name (e.g. Test Merchant) and Google Merchant ID (e.g. 1234567890123456) parameters.
hu_HU: Kereskedői adatok lekérése: Tesztkörnyezetben próbaadatokkal kitölthetők a Google Kereskedő neve (pl. Tesztkereskedő) és a Google Kereskedő azonosítója (pl. 1234567890123456) paraméterek.

en: Retrieve merchant data: Once your domain is approved, retrieve the following data from the Google Pay console:
hu_HU: Kereskedői adatok lekérése: Miután a domainjét jóváhagyták, kérje le a következő adatokat a Google Pay konzolról:

en: Retrieving parameters
hu_HU: Paraméterek lekérése

en: Secure payment directly from your bank account with PayU
hu_HU: Biztonságos fizetés közvetlenül a bankszámlájáról a PayU segítségével

en: Secure payment directly from your bank account with Przelewy24
hu_HU: Biztonságos fizetés közvetlenül a bankszámlájáról a Przelewy24 segítségével

en: Secure payment directly from your home banking with Blik
hu_HU: Biztonságos fizetés közvetlenül az otthoni bankból a Blik segítségével

en: Secure payment directly from your home banking with Multibanco
hu_HU: Biztonságos fizetés közvetlenül az otthoni bankból a Multibanco segítségével

en: Select "Alias and MAC Key" option if you received the credentials of the production environment in the Welcome Mail received from Nexi during the activation of the service
hu_HU: Válassza az "Alias és MAC Key" opciót, ha a szolgáltatás aktiválása során megkapta az éles környezet hitelesítő adatait a Nexitől kapott üdvözlő levélben.

en: Select "APIKey" option if you use the API Key as the credential of the production environment generated from the Back Office XPay. Follow the directions in the developer portal for the correct generation process.
hu_HU: Válassza az "APIKey" lehetőséget, ha az API-kulcsot használja a Back Office XPay-ből előállított éles környezet hitelesítő adataként. Kövesse a fejlesztői portál utasításait a megfelelő generálási folyamathoz.

en: Select "Build with embedded checkout" if you want to use "XPay Build" integration type where the payment form is on checkout.
hu_HU: Válassza a „Build with embedded checkout” lehetőséget, ha az „XPay Build” integrációs típust szeretné használni, ahol a fizetési űrlap a pénztárnál található.

en: Select "Hosted Payment Page with redirect" if you want to use "Hosted Payment Page" integration type where the customer is redirected to XPay external checkout page.
hu_HU: Válassza a „Kiszolgálós fizetési oldal átirányítással” lehetőséget, ha a „Kiszolgálós fizetési oldal” integrációs típust szeretné használni, ahol az ügyfél átirányításra kerül az XPay külső fizetési oldalára.

en: select Tax Code Field
hu_HU: válassza ki az Adószám mezőt

en: Select the categories on which you want to enable payment via PagoDIL.
hu_HU: Válassza ki azokat a kategóriákat, amelyekben engedélyezni szeretné a PagoDIL-en keresztüli fizetést.

en: Select the field of your shop that corresponds to the tax code, it will be used by the plugin during the payment phase with PagoDIl: in this way the customer will not have to enter this data manually on the PagoDIL payment page.
hu_HU: Válassza ki üzlete adószámának megfelelő mezőjét, ezt fogja használni a plugin a PagoDIl fizetési fázisban: így a vásárlónak nem kell ezeket az adatokat manuálisan megadnia a PagoDIL fizetési oldalon.

en: Select the PagoDIL logo displayed in the widget.
hu_HU: Válassza ki a widgetben megjelenő PagoDIL logót.

en: Set the Gateway Merchant ID: Set this parameter to a randomly generated UUID v4 string
hu_HU: Átjáró kereskedőazonosítójának beállítása: Állítsa be ezt a paramétert egy véletlenszerűen generált UUID v4 karakterláncra.

en: Set Up
hu_HU: Beállítás

en: Set up your Gateway Merchant ID: Your Google Gateway Merchant ID is the numeric part of your alias.
hu_HU: Állítsa be Gateway Merchant ID-ját: A Google Gateway Merchant ID az alias numerikus része.

en: Setting up installment products:<br>- For selected categories: select the categories of products of the store that you want to set as payable in installments from the drop-down list below.<br>- All categories: all the products in the store will be configured as payable in installments.
hu_HU: Részletfizetési termékek beállítása:<br>- Kiválasztott kategóriákhoz: az alábbi legördülő listából válassza ki az üzlet azon termékkategóriáit, amelyeket részletfizetésként kíván beállítani.<br>- Minden kategória: az összes termék a az üzlet részletben fizetendőnek lesz beállítva.

en: Shipping
hu_HU: Szállítás

en: Show widget
hu_HU: Widget megjelenítése

en: Simply pay by bank transfer directly from your home banking with PagoinConto
hu_HU: Egyszerűen fizessen banki átutalással közvetlenül az otthoni bankfiókjából a PagoinConto segítségével

en: Simply pay by bank transfer directly from your home banking with PayByBank
hu_HU: Egyszerűen fizessen banki átutalással közvetlenül az otthoni bankfiókjából a PayByBank segítségével

en: Status:
hu_HU: Állapot:

en: Style configuration
hu_HU: Stíluskonfiguráció

en: Subscribe
hu_HU: Feliratkozás

en: Subscription configuration
hu_HU: Előfizetés konfigurációja

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Tax code
hu_HU: Adószám

en: Text Color
hu_HU: Szöveg színe

en: Text color in input field
hu_HU: Szöveg színe a beviteli mezőben

en: Text color of placeholder
hu_HU: Helyőrző szöveg színe

en: Thank you for shopping with us. However, the transaction has been declined.
hu_HU: Köszönjük, hogy nálunk vásárolt. A tranzakciót azonban elutasították.

en: The 3D Secure 2 protocol adopted by the main international circuits (Visa, MasterCard, American Express), introduces new authentication methods, able to improve and speed up the cardholder's purchase experience.
hu_HU: A főbb nemzetközi hálózatok (Visa, MasterCard, American Express) által elfogadott 3D Secure 2 protokoll új hitelesítési módszereket vezet be, amelyek javíthatják és felgyorsíthatják a kártyabirtokos vásárlási élményét.

en: The font family in the CC Form
hu_HU: A betűtípuscsalád a CC űrlapon

en: The Merchant ID and Merchant Name parameters are available in the merchant management section within your Apple Developer account.
hu_HU: A Kereskedőazonosító és a Kereskedő neve paraméterek az Apple fejlesztői fiókod kereskedőkezelési részében érhetők el.

en: The notification is essential for the functioning of the plugin, it is therefore necessary that it is not blocked or filtered by the site infrastructure.
hu_HU: Az értesítés elengedhetetlen a bővítmény működéséhez, ezért szükséges, hogy a webhely infrastruktúrája ne blokkolja vagy szűrje.

en: The PagoDIL widget has an information icon pointing to a predefined web address. It is possible to change the information section by entering a new address in the form.
hu_HU: A PagoDIL widget egy információs ikonnal rendelkezik, amely egy előre meghatározott webcímre mutat. Az információs rész megváltoztatására az űrlapon új cím megadásával van lehetőség.

en: The size of the font in the CC Form in pixel
hu_HU: A betűméret a CC űrlapon pixelben

en: The space between letters in pixel
hu_HU: A betűk közötti térköz pixelben

en: The transaction has been declined, please retry.
hu_HU: A tranzakciót elutasították, kérjük, próbálja újra.

en: There was an error
hu_HU: Hiba történt

en: This field identifies the collection method the merchant wishes to apply to the individual transaction. If set to:<br />-C (immediate), the transaction, if authorized, is also collected without further intervention by the operator and regardless of the default profile set on the terminal.<br />-D (deferred), meaning the field is left blank, the transaction, if authorized, is handled according to the terminal profile.
hu_HU: Ez a mező azonosítja a kereskedő által az adott tranzakcióra alkalmazni kívánt beszedési módot. Ha ez van beállítva:<br /> -C (azonnali), a tranzakció, amennyiben engedélyezett, szintén begyűjtésre kerül a kezelő további beavatkozása nélkül, függetlenül a terminálon beállított alapértelmezett profiltól.<br /> -D (elhalasztott), ami azt jelenti, hogy a mező üresen marad, a tranzakció, ha engedélyezett, a terminálprofil szerint kerül feldolgozásra.

en: Tip
hu_HU: Tipp

en: To enable Google Pay, follow these steps:
hu_HU: A Google Pay engedélyezéséhez kövesse az alábbi lépéseket:

en: to get the test credentials.
hu_HU: hogy megszerezze a teszt hitelesítő adatait.

en: To properly set up Apple Pay, follow these steps:
hu_HU: Az Apple Pay megfelelő beállításához kövesse az alábbi lépéseket:

en: Top Up
hu_HU: Feltöltés

en: Transaction code:
hu_HU: Tranzakció kódja:

en: Transaction detail
hu_HU: Tranzakció részletei

en: Type of integration
hu_HU: Integráció típusa

en: Type of operation
hu_HU: A művelet típusa

en: Unable to capture order %s. Order does not have XPay capture reference.
hu_HU: Nem sikerült rögzíteni a(z) %s rendelést. A megrendelés nem tartalmaz XPay rögzítési hivatkozást.

en: Unable to complete capture operation.
hu_HU: Nem lehet befejezni a rögzítési műveletet.

en: Unable to complete refund operation.
hu_HU: A visszatérítési művelet nem hajtható végre.

en: Unable to finalize the payment.
hu_HU: Nem sikerült véglegesíteni a fizetést.

en: Unable to initialize the payment.
hu_HU: Nem sikerült inicializálni a fizetést.

en: Unable to perform the recurring payment.
hu_HU: Nem sikerült végrehajtani az ismétlődő fizetést.

en: Unable to retrive customer related info.
hu_HU: Nem sikerült lekérni az ügyfelekkel kapcsolatos információkat.

en: Unable to retrive order related info.
hu_HU: Nem sikerült lekérni a megrendeléssel kapcsolatos információkat.

en: Up to an amount of
hu_HU: Egy összeg erejéig

en: Uploading certificates to the plugin
hu_HU: Tanúsítványok feltöltése a bővítménybe

en: Warning, the PHP extension bcmath is not enabled. The amounts calculated by the plugin may be incorrect; please enable it to ensure correct calculations.
hu_HU: Figyelmeztetés, a bcmath PHP kiterjesztés nincs engedélyezve. A bővítmény által kiszámított összegek tévesek lehetnek; Kérjük, engedélyezze a helyes számítások érdekében.

en: When form has error
hu_HU: Amikor az űrlap hibás

en: When form is empty or correct
hu_HU: Ha az űrlap üres vagy helyes

en: White
hu_HU: Fehér

en: White with outline
hu_HU: Fehér, körvonallal

en: With PagoDIL by Cofidis, the merchant allows you to defer the payment in convenient installments without costs or interest.
hu_HU: A PagoDIL by Cofidis segítségével a kereskedő lehetővé teszi, hogy kényelmes részletekben halassza a fizetést költségek és kamat nélkül.

en: XPay Build session expired
hu_HU: Az XPay Build munkamenet lejárt

en: XPay payment details
hu_HU: XPay fizetési részletek
