Nexi XPay 8.1.1 - en to hr translation catalogue (298 entries)

en:  configurations
hr: konfiguracije

en: "Find out more" link
hr: Veza "Saznajte više"

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
hr: %1$s završava na %2$s (istječe %3$s/%4$s)

en: (for example, shipping and / or invoicing address, payment details). Nexi and the International Circuits use the additional data collected separately for the purpose of fraud prevention.
hr: (na primjer, adresa za dostavu i/ili fakturiranje, podaci o plaćanju). Nexi i International Circuits koriste dodatne podatke prikupljene zasebno u svrhu sprječavanja prijevara.

en: 1 to 99 installments, 1 for one shot payment. Before set up a configuration, make sure to check with your payment provider what is the maximum number accepted for your terminal.
hr: 1 do 99 rata, 1 za jednokratno plaćanje. Prije postavljanja konfiguracije, provjerite sa svojim pružateljem usluga plaćanja koji je maksimalni broj koji vaš terminal prihvaća.

en: 3D Secure 2 Service
hr: 3D Secure 2 usluga

en: <i>(Note: If you don't have an Apple Developer account, you'll be able to create one during this process.)</i>
hr: <i>(Napomena: Ako nemate Apple Developer račun, moći ćete ga stvoriti tijekom ovog postupka.)</i>

en: A POST notification by the Nexi servers is sent to the following address, containing information on the outcome of the payment.
hr: Nexi serveri šalju POST obavijest na sljedeću adresu, koja sadrži informacije o ishodu plaćanja.

en: Access the test area at the link <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> and go to Simple Payment/OneClick->Back office access data->Alternative payments->Apple Pay, then in the Apple Pay S2S Management section upload one of the generated certificates.
hr: Pristupite testnom području na poveznici <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> i idite na Jednostavno plaćanje/OneClick-&gt;Podaci za pristup back officeu-&gt;Alternativna plaćanja-&gt;Apple Pay, zatim u odjeljku Upravljanje Apple Pay S2S-om prenesite jedan od generiranih certifikata.

en: Accounting operations
hr: Računovodstvene operacije

en: Activate the PagoDIL payment method within the store.
hr: Aktivirajte PagoDIL način plaćanja unutar trgovine.

en: Add amount and installments for each row. The installments limit is 99
hr: Dodajte iznos i rate za svaki redak. Ograničenje rata je 99

en: Add Money
hr: Dodaj novac

en: Add rule
hr: Dodaj pravilo

en: After registration, generate the required certificates. These will need to be uploaded both to the plugin configuration and to the back office, as indicated in the following steps.
hr: Nakon registracije, generirajte potrebne certifikate. Potrebno ih je prenijeti i u konfiguraciju dodatka i u pozadinski sustav, kao što je naznačeno u sljedećim koracima.

en: Alias and MAC Key
hr: Alias i MAC ključ

en: All categories
hr: Sve kategorije

en: Amount
hr: Iznositi

en: Amount:
hr: Iznos:

en: Amount: %s installments of %s€
hr: Iznos: %s rata od %s€

en: API Key
hr: API ključ

en: APIKey
hr: API ključ

en: APMs do not have a custom configuration.
hr: APM-ovi nemaju prilagođenu konfiguraciju.

en: Apple Pay configuration
hr: Konfiguracija Apple Paya

en: Apple Pay instructions
hr: Upute za Apple Pay

en: Attention, the order for which you are making payment contains recurring payments, payment data will be stored securely by Nexi.
hr: Pažnja, narudžba za koju plaćate sadrži ponavljajuća plaćanja, podatke o plaćanju sigurno će pohraniti Nexi.

en: Black
hr: Crna

en: Book
hr: Rezervirati

en: Border Color
hr: Boja obruba

en: Build with embedded checkout
hr: Izradi s ugrađenom naplatom

en: Button
hr: Gumb

en: Button color
hr: Boja gumba

en: Button style
hr: Stil gumba

en: Button type
hr: Vrsta gumba

en: Buy
hr: Kupiti

en: Buy now and pay a little by little with PagoDIL
hr: Kupite sada i plaćajte malo po malo s PagoDIL-om

en: By activating this option it is established that the terms and conditions that you submit to your customers, with particular reference to the privacy policy, are foreseen to include the acquisition and processing of additional data provided by the
hr: Aktiviranjem ove opcije potvrđujete da uvjeti i odredbe koje dostavljate svojim kupcima, s posebnim osvrtom na pravila o privatnosti, predviđaju prikupljanje i obradu dodatnih podataka koje pruža

en: By using this configurator you can change the look and feel of your module
hr: Pomoću ovog konfiguratora možete promijeniti izgled i dojam svog modula

en: CA root certificate
hr: CA korijenski certifikat

en: Can't connect!
hr: Ne mogu se povezati!

en: Capture
hr: Hvatanje

en: Capture method
hr: Metoda snimanja

en: Capture of transaction %s successful
hr: Uspješno snimanje transakcije %s

en: Capture successful
hr: Snimanje uspješno

en: Card detail
hr: Detalji kartice

en: Card Number
hr: Broj kartice

en: Card pan:
hr: Posuda za karticu:

en: Card:
hr: Kartica:

en: Cardholder
hr: Korisnik kartice

en: Categories
hr: Kategorije

en: Check Out
hr: Provjeriti

en: Checkout
hr: Blagajna

en: Choose the number of installments
hr: Odaberite broj rata

en: Choose the type of credentials you have available for XPay
hr: Odaberite vrstu vjerodajnica koje su vam dostupne za XPay

en: Cofidis product code (Optional)
hr: Cofidis kod proizvoda (neobavezno)

en: Continue
hr: Nastaviti

en: Contract number:
hr: Broj ugovora:

en: Contribute
hr: Doprinesite

en: CURL exec error: %s
hr: Pogreška u izvršavanju CURL-a: %s

en: Customer not found.
hr: Kupac nije pronađen.

en: Czech Kurun
hr: Češki kurun

en: Date
hr: Datum

en: Date:
hr: Datum:

en: Default
hr: Zadano

en: Deferred
hr: Odgođeno

en: Delete
hr: Izbrisati

en: Do you confirm to capture
hr: Potvrđujete li snimanje

en: Do you want to pay convenient installments without interest with PagoDIL by Cofidis? Reach the minimum amount of %s€ in the cart
hr: Želite li plaćati praktične rate bez kamata s PagoDIL-om tvrtke Cofidis? U košarici skupite minimalni iznos od %s€

en: Dollars
hr: Dolari

en: Domain Registration
hr: Registracija domene

en: Donate
hr: Donirajte

en: Easily pay with your Apple Pay wallet
hr: Jednostavno plaćanje putem Apple Pay novčanika

en: Easily pay with your Google Pay wallet
hr: Jednostavno plaćanje putem Google Pay novčanika

en: Enable 3D Secure 2 service
hr: Omogućite 3D Secure 2 uslugu

en: Enable APM: The payment method is already enabled on public test terminals (<a href='https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key'>https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key</a>)
hr: Omogući APM: Način plaćanja je već omogućen na javnim testnim terminalima ( <a href='https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key'>https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key</a> )

en: Enable APM: Verify that the alternative payment method (APM) is enabled on the terminal by accessing <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> -> Simple/OneClick Payment -> Back office access data -> Alternative payments -> Google Pay
hr: Omogućite APM: Provjerite je li alternativni način plaćanja (APM) omogućen na terminalu pristupom <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> -&gt; Jednostavno/OneClick plaćanje -&gt; Podaci za pristup administrativnom sustavu -&gt; Alternativna plaćanja -&gt; Google Pay

en: Enable APM: Verify that the alternative payment method (APM) is enabled on the terminal by accessing the portal <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> in the XPay Back office -> Alternative Payments -> Google Pay section
hr: Omogućite APM: Provjerite je li alternativni način plaćanja (APM) omogućen na terminalu pristupom portalu <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> u XPay Back office -&gt; Alternativna plaćanja -&gt; odjeljak Google Pay

en: Enable APM: Verify that the alternative payment method (APM) is enabled on the terminal by accessing the portal <a href='https://business.nexi.it/'>https://business.nexi.it/</a> -> Services -> Ecommerce solutions -> XPay Web - Login -> Configurations -> Alternative payments -> Google Pay
hr: Omogućite APM: Provjerite je li alternativni način plaćanja (APM) omogućen na terminalu pristupom portalu <a href='https://business.nexi.it/'>https://business.nexi.it/</a> -&gt; Usluge -&gt; Rješenja za e-trgovinu -&gt; XPay Web - Prijava -&gt; Konfiguracije -&gt; Alternativna plaćanja -&gt; Google Pay

en: Enable Nexi XPay for Multicurrency payments
hr: Omogućite Nexi XPay za plaćanja u više valuta

en: Enable Nexi XPay for OneClick payment
hr: Omogućite Nexi XPay za OneClick plaćanje

en: Enable Nexi XPay for OneClick payment. Make sure that this option is also enabled on your terminal configuration.
hr: Omogućite Nexi XPay za OneClick plaćanje. Provjerite je li ova opcija također omogućena u konfiguraciji vašeg terminala.

en: Enable Nexi XPay for subscription's payment
hr: Omogućite Nexi XPay za plaćanje pretplate

en: Enable Nexi XPay payment plugin.
hr: Omogućite dodatak za plaćanje Nexi XPay.

en: Enable Nexi XPay plugin in testing mode.
hr: Omogućite Nexi XPay dodatak u testnom načinu rada.

en: Enable PagoDIL
hr: Omogući PagoDIL

en: Enable the PagoDIL widget on products that can be paid in installments. The widget shows information relating to the installment payments made available on the product.
hr: Omogućite PagoDIL widget na proizvodima koji se mogu platiti na rate. Widget prikazuje informacije o obročnoj otplati dostupnoj za proizvod.

en: Enable the sending of the fields for the 3D Secure 2 service
hr: Omogućite slanje polja za 3D Secure 2 uslugu

en: Enable this option to make the payment methods available for different currencies. If your shop only supports a currency other than the euro, please enable the feature. To have the complete list of the supported currencies, please visit the developer Portal. Make sure that this option is also enabled on your terminal configuration.
hr: Omogućite ovu opciju kako bi načini plaćanja bili dostupni za različite valute. Ako vaša trgovina podržava samo valutu koja nije euro, omogućite ovu značajku. Za potpuni popis podržanih valuta posjetite portal za razvojne programere. Provjerite je li ova opcija omogućena i u konfiguraciji vašeg terminala.

en: Enable this option to use installment payments via XPay. This functionality is only available to merchants with Greek VAT Number. Before enabling this functionality, make sure it is available on your terminal with your payment provider.
hr: Omogućite ovu opciju za korištenje obročne otplate putem XPaya. Ova je funkcionalnost dostupna samo trgovcima s grčkim PDV brojem. Prije omogućavanja ove funkcije provjerite je li dostupna na vašem terminalu kod vašeg pružatelja usluga plaćanja.

en: Enable/Disable
hr: Omogući/Onemogući

en: Enable/Disable Installment Payments
hr: Omogući/onemogući obročno plaćanje

en: Enable/Disable Multicurrency
hr: Omogući/Onemogući više valuta

en: Enable/Disable OneClick
hr: Omogući/Onemogući Jedan klik

en: Enable/Disable Recurring
hr: Omogući/Onemogući ponavljanje

en: Enable/Disable TEST Mode
hr: Omogući/Onemogući TESTNI način rada

en: Enabling the payment method in the Nexi back office
hr: Omogućavanje načina plaćanja u Nexi back officeu

en: Error Border Color
hr: Boja obruba pogreške

en: Error during payment proccess
hr: Greška tijekom procesa plaćanja

en: Error in the calculation of the return MAC parameter
hr: Pogreška u izračunu povratnog MAC parametra

en: Error while checking credentials.
hr: Pogreška prilikom provjere vjerodajnica.

en: Euros
hr: Eura

en: Expiry date:
hr: Datum isteka:

en: Finally, register your domain following the official Apple instructions: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web</a>
hr: Na kraju, registrirajte svoju domenu slijedeći službene Appleove upute: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web</a>

en: Font family
hr: Obitelj fontova

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Font style
hr: Stil fonta

en: Font style in the CC Form
hr: Stil fonta u CC obrascu

en: Font variant
hr: Varijanta fonta

en: Font variant in the CC Form
hr: Varijanta fonta u CC obrascu

en: For a correct behavior of the module, check in the configuration section of the Nexi back-office that the transaction cancellation in the event of a failed notification is set.
hr: Za ispravno ponašanje modula, provjerite u odjeljku konfiguracije Nexi back-officea je li postavljeno otkazivanje transakcije u slučaju neuspješne obavijesti.

en: For selected categories
hr: Za odabrane kategorije

en: Generated from the Back Office XPay. Follow the directions in the developer portal for the correct generation process.
hr: Generirano iz Back Office XPay-a. Slijedite upute na portalu za razvojne programere za ispravan postupak generiranja.

en: Generating certificates
hr: Generiranje certifikata

en: Given to Merchant by Nexi.
hr: Dao Trgovcu Nexi.

en: Go to <a href='https://developer.apple.com/account/resources/identifiers/list/merchant'>Apple Developer - Merchant IDs</a> to register as a merchant in your Apple Developer account.
hr: Idite na <a href='https://developer.apple.com/account/resources/identifiers/list/merchant'>Apple Developer - Merchant IDs</a> da biste se registrirali kao trgovac na svom Apple Developer računu.

en: Google gateway merchant Id
hr: ID trgovca na Google Gatewayu

en: Google merchant Id
hr: ID trgovca na Googleu

en: Google merchant name
hr: Naziv trgovca na Googleu

en: Google Pay configuration
hr: Konfiguracija Google Paya

en: Google Pay instructions
hr: Upute za Google Pay

en: Group
hr: Skupina

en: Hosted Payment Page with redirect
hr: Hostirana stranica za plaćanje s preusmjeravanjem

en: If you have more than one Cofidis product code, enter the code that will be used by the plugin for payment via PagoDIL.
hr: Ako imate više od jednog Cofidis koda proizvoda, unesite kod koji će dodatak koristiti za plaćanje putem PagoDIL-a.

en: Immediate
hr: Odmah

en: Incorrect or missing data
hr: Netočni ili nedostajući podaci

en: Installment products
hr: Proizvodi na rate

en: Installments
hr: Obroci

en: Installments:
hr: Obroci:

en: Instructions for setting up Apple Pay in a production environment
hr: Upute za postavljanje Apple Paya u produkcijskom okruženju

en: Instructions for setting up Apple Pay in a test environment
hr: Upute za postavljanje Apple Paya u testnom okruženju

en: Instructions for setting up Google Pay in a production environment
hr: Upute za postavljanje Google Paya u produkcijskom okruženju

en: Instructions for setting up Google Pay in a test environment
hr: Upute za postavljanje Google Paya u testnom okruženju

en: Invalid amount.
hr: Nevažeći iznos.

en: Invalid API Key. Check and try again.
hr: Nevažeći API ključ. Provjerite i pokušajte ponovno.

en: Invalid credentials. Check and try again.
hr: Nevažeći podaci za prijavu. Provjerite i pokušajte ponovno.

en: Invalid refund amount.
hr: Nevažeći iznos povrata.

en: It was not possible to process the payment, check that the shipping address set is correct.
hr: Nije bilo moguće obraditi plaćanje, provjerite je li adresa za dostavu ispravna.

en: JSON error
hr: JSON pogreška

en: Key MAC
hr: Ključni MAC

en: Letter spacing
hr: Razmak između slova

en: Log in to the <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> portal and go to XPay Back office -> Alternative payments -> Apple Pay, then in the Apple Pay S2S Management section upload one of the generated certificates.
hr: Prijavite se na portal <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> i idite na XPay Back office -&gt; Alternativna plaćanja -&gt; Apple Pay, zatim u odjeljku Apple Pay S2S Management prenesite jedan od generiranih certifikata.

en: Logo type
hr: Vrsta logotipa

en: Mac verification failed
hr: Provjera Maca nije uspjela

en: Mail:
hr: Pošta:

en: Maximum cart value
hr: Maksimalna vrijednost košarice

en: Maximum cart value (in Euro) for which it will be possible to proceed through installment payments with PagoDIL. This value corresponds to the amount set in the XPay back office.
hr: Maksimalna vrijednost košarice (u eurima) za koju će biti moguće plaćanje na rate putem PagoDIL-a. Ova vrijednost odgovara iznosu postavljenom u XPay back officeu.

en: Maximum installments
hr: Maksimalne rate

en: Maximum number of installments depending on the total order amount
hr: Maksimalan broj rata ovisno o ukupnom iznosu narudžbe

en: Maximum number of installments regardless of the total order amount
hr: Maksimalan broj rata bez obzira na ukupni iznos narudžbe

en: Maximum number of products in the cart for which it will be possible to proceed through installment payments with PagoDIL.
hr: Maksimalan broj proizvoda u košarici za koje će biti moguće plaćanje na rate putem PagoDIL-a.

en: Merchant identifier
hr: Identifikator trgovca

en: Merchant identifier certificate
hr: Certifikat identifikatora trgovca

en: Merchant identifier certificate key
hr: Ključ certifikata identifikatora trgovca

en: Merchant label
hr: Oznaka trgovca

en: Minimum cart value
hr: Minimalna vrijednost košarice

en: Minimum cart value (in Euro) for which it will be possible to proceed through installment payments with PagoDIL. This value corresponds to the amount set in the XPay back office.
hr: Minimalna vrijednost košarice (u eurima) za koju će biti moguće plaćanje na rate putem PagoDIL-a. Ova vrijednost odgovara iznosu postavljenom u XPay back officeu.

en: Missing codTrans
hr: Nedostaje CodTrans

en: MM/YY
hr: MM/GG

en: Name:
hr: Ime:

en: Nationality:
hr: Nacionalnost:

en: New accounting operation
hr: Nova računovodstvena operacija

en: New payment methods can only be added during checkout
hr: Nove načine plaćanja možete dodati samo prilikom plaćanja

en: New payment methods can only be added during checkout.
hr: Nove načine plaćanja moguće je dodati samo prilikom plaćanja.

en: Nexi payment details
hr: Podaci o plaćanju za Nexi

en: Nexi XPay logo
hr: Logotip Nexi XPaya

en: Nexi XPay payment and card tokenization successful
hr: Nexi XPay plaćanje i tokenizacija kartice uspješni

en: Nexi XPay payment successful
hr: Nexi XPay plaćanje uspješno

en: Nexi XPay payment with tokenized card successful
hr: Nexi XPay plaćanje tokeniziranom karticom uspješno

en: Nexi: pending payment
hr: Nexi: čekanje plaćanja

en: Nexi: pending payment (%s) | Nexi: pending payment (%s)
hr[0]: Nexi: plaćanje na čekanju (%s)
hr[1]: Nexi: plaćanje na čekanju (%s)

en: NPG orderId not found for order:
hr: NPG ID narudžbe nije pronađen za narudžbu:

en: Number of installments
hr: Broj rata

en: Number of installments displayed within the widget. It is possible to select only one value (e.g. or 5 interest-free installments).
hr: Broj rata prikazanih unutar widgeta. Moguće je odabrati samo jednu vrijednost (npr. ili 5 rata bez kamata).

en: Number of installments made available for payment via PagoDIL. The rates displayed correspond to the values set in the XPay back office.
hr: Broj rata dostupnih za plaćanje putem PagoDIL-a. Prikazane stope odgovaraju vrijednostima postavljenim u XPay back officeu.

en: Number of products in the cart (Optional)
hr: Broj proizvoda u košarici (nije obavezno)

en: Once Apple Pay is enabled on the terminal, upload the other certificates in the plugin configuration section, following the instructions in the official documentation: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay</a>
hr: Nakon što je Apple Pay omogućen na terminalu, prenesite ostale certifikate u odjeljak za konfiguraciju dodatka, slijedeći upute u službenoj dokumentaciji: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay</a>

en: One time solution
hr: Jednokratno rješenje

en: Order
hr: Redoslijed

en: Order ID:
hr: ID narudžbe:

en: Order not found.
hr: Narudžba nije pronađena.

en: PagoDIL by Cofidis
hr: PagoDIL tvrtke Cofidis

en: PagoDIL institutional logo
hr: Institucionalni logotip PagoDIL-a

en: Pay
hr: Platiti

en: Pay directly from your bank account with Giropay
hr: Plaćajte izravno s vašeg bankovnog računa putem Giropaya

en: Pay directly from your bank account with iDEAL
hr: Plaćajte izravno s vašeg bankovnog računa putem iDEAL-a

en: Pay easily with Bancontact
hr: Plaćajte jednostavno putem Bancontacta

en: Pay easily with your Amazon account
hr: Jednostavno plaćanje putem vašeg Amazon računa

en: Pay easily with your Satispay account
hr: Plaćajte jednostavno putem svog Satispay računa

en: Pay in 3 installments with Klarna interest-free
hr: Platite u 3 rate s Klarnom bez kamata

en: Pay in 3 installments with PayPal
hr: Platite u 3 rate putem PayPala

en: Pay in 3 or 4 installments by credit, debit or Postepay card with Oney
hr: Platite u 3 ili 4 rate kreditnom, debitnom ili Postepay karticom putem Oneyja

en: Pay in installments with HeyLight
hr: Plaćajte na rate putem HeyLighta

en: Pay in one tap with your Skrill wallet
hr: Platite jednim dodirom sa svojim Skrill novčanikom

en: Pay quickly and easily with your AliPay wallet
hr: Plaćajte brzo i jednostavno svojim AliPay novčanikom

en: Pay quickly and easily with your Skrill wallet
hr: Plaćajte brzo i jednostavno svojim Skrill novčanikom

en: Pay quickly and easily with your WeChat Pay wallet
hr: Plaćajte brzo i jednostavno svojim WeChat Pay novčanikom

en: Pay securely by bank transfer with MyBank
hr: Sigurno plaćanje bankovnim transferom putem MyBank-a

en: Pay securely by credit, debit and prepaid card. Powered by Nexi.
hr: Sigurno plaćanje kreditnim, debitnim i prepaid karticama. Pokreće Nexi.

en: Pay securely with IRIS
hr: Sigurno plaćanje putem IRIS-a

en: Pay securely with POLi
hr: Sigurno plaćanje putem POLi-ja

en: Pay securely with your PayPal account
hr: Plaćajte sigurno putem svog PayPal računa

en: Pay via BANCOMAT Pay just by entering your phone number
hr: Plaćanje putem BANCOMAT-a Plaćajte samo unosom broja telefona

en: Payment canceled
hr: Plaćanje otkazano

en: Payment canceled:
hr: Plaćanje otkazano:

en: Payment cards
hr: Platne kartice

en: Payment denied, please retry the transaction using the same card.
hr: Plaćanje odbijeno, pokušajte ponovno izvršiti transakciju istom karticom.

en: Payment error
hr: Pogreška plaćanja

en: Payment error, please try again
hr: Pogreška u plaćanju, pokušajte ponovno

en: Payment has been cancelled.
hr: Plaćanje je otkazano.

note: Description of the plugin
en: Payment plugin for payment cards and alternative methods. Powered by Nexi.
hr: Dodatak za plaćanje platnim karticama i alternativnim metodama. Pokreće ga Nexi.

en: Placeholder Color
hr: Boja rezerviranog mjesta

en: Plain
hr: Običan

en: Please refer to Dev Portal to get access to the Sandbox
hr: Za pristup Sandboxu pogledajte Dev Portal.

en: Please register at
hr: Molimo vas da se registrirate na

en: Please use
hr: Molimo koristite

en: Preview
hr: Pregled

en: Real time payment directly from your bank account with EPS
hr: Plaćanje u stvarnom vremenu izravno s vašeg bankovnog računa putem EPS-a

en: Recurring Alias
hr: Ponavljajući pseudonim

en: Recurring key MAC
hr: Ponavljajući ključni MAC

en: Redirect
hr: Preusmjeri

en: Redirect or button
hr: Preusmjeri ili gumb

en: Register your domain: Go to the Google Pay Business Console (<a href='https://pay.google.com/business/console/home'>https://pay.google.com/business/console/home</a>) and register your domain (Google Pay API -> Integrate with your website). Google must approve it before you can proceed. <i>(Note: If you don't have a Google Merchant account, you'll be able to create one during this process.)</i>
hr: Registrirajte svoju domenu: Idite na Google Pay Business Console ( <a href='https://pay.google.com/business/console/home'>https://pay.google.com/business/console/home</a> ) i registrirajte svoju domenu (Google Pay API -&gt; Integracija s vašom web-stranicom). Google je mora odobriti prije nego što možete nastaviti. <i>(Napomena: Ako nemate Google Merchant račun, moći ćete ga stvoriti tijekom ovog postupka.)</i>

en: Registering as an Apple Merchant
hr: Registracija kao Apple trgovac

en: Reload
hr: Ponovno učitavanje

en: Remember the payment option.
hr: Zapamtite opciju plaćanja.

en: Rent
hr: Najam

en: Response KO
hr: Odgovor KO

en: Result
hr: Proizlaziti

en: Retrieve merchant data: For the test environment, dummy data can be used to populate the Google Merchant Name (e.g. Test Merchant) and Google Merchant ID (e.g. 1234567890123456) parameters.
hr: Dohvaćanje podataka o trgovcu: Za testno okruženje, lažni podaci mogu se koristiti za popunjavanje parametara Naziv Google trgovca (npr. Testni trgovac) i ID Google trgovca (npr. 1234567890123456).

en: Retrieve merchant data: Once your domain is approved, retrieve the following data from the Google Pay console:
hr: Dohvat podataka trgovca: Nakon što je vaša domena odobrena, dohvatite sljedeće podatke s konzole Google Pay:

en: Retrieving parameters
hr: Dohvaćanje parametara

en: Secure payment directly from your bank account with PayU
hr: Sigurno plaćanje izravno s vašeg bankovnog računa putem PayU-a

en: Secure payment directly from your bank account with Przelewy24
hr: Sigurno plaćanje izravno s vašeg bankovnog računa putem Przelewy24

en: Secure payment directly from your home banking with Blik
hr: Sigurno plaćanje izravno iz vašeg kućnog bankarstva putem Blika

en: Secure payment directly from your home banking with Multibanco
hr: Sigurno plaćanje izravno iz vašeg kućnog bankarstva putem Multibanca

en: Select "Alias and MAC Key" option if you received the credentials of the production environment in the Welcome Mail received from Nexi during the activation of the service
hr: Odaberite opciju "Alias i MAC ključ" ako ste primili vjerodajnice produkcijskog okruženja u poruci dobrodošlice koju ste primili od Nexija tijekom aktivacije usluge.

en: Select "APIKey" option if you use the API Key as the credential of the production environment generated from the Back Office XPay. Follow the directions in the developer portal for the correct generation process.
hr: Odaberite opciju "APIKey" ako koristite API ključ kao vjerodajnicu produkcijskog okruženja generiranu iz Back Office XPay-a. Slijedite upute na portalu za razvojne programere za ispravan postupak generiranja.

en: Select "Build with embedded checkout" if you want to use "XPay Build" integration type where the payment form is on checkout.
hr: Odaberite "Izrada s ugrađenom naplatom" ako želite koristiti vrstu integracije "XPay Izrada" gdje se obrazac za plaćanje nalazi na blagajni.

en: Select "Hosted Payment Page with redirect" if you want to use "Hosted Payment Page" integration type where the customer is redirected to XPay external checkout page.
hr: Odaberite "Hostirana stranica za plaćanje s preusmjeravanjem" ako želite koristiti vrstu integracije "Hostirana stranica za plaćanje" gdje se kupac preusmjerava na vanjsku stranicu za naplatu XPay-a.

en: select Tax Code Field
hr: odaberite polje poreznog koda

en: Select the categories on which you want to enable payment via PagoDIL.
hr: Odaberite kategorije za koje želite omogućiti plaćanje putem PagoDIL-a.

en: Select the field of your shop that corresponds to the tax code, it will be used by the plugin during the payment phase with PagoDIl: in this way the customer will not have to enter this data manually on the PagoDIL payment page.
hr: Odaberite polje vaše trgovine koje odgovara poreznom kodu, dodatak će ga koristiti tijekom faze plaćanja s PagoDIl-om: na taj način kupac neće morati ručno unositi ove podatke na PagoDIL stranici za plaćanje.

en: Select the PagoDIL logo displayed in the widget.
hr: Odaberite logotip PagoDIL prikazan u widgetu.

en: Set the Gateway Merchant ID: Set this parameter to a randomly generated UUID v4 string
hr: Postavite ID trgovca Gatewaya: Postavite ovaj parametar na nasumično generirani niz UUID v4

en: Set Up
hr: Postaviti

en: Set up your Gateway Merchant ID: Your Google Gateway Merchant ID is the numeric part of your alias.
hr: Postavite svoj Gateway Merchant ID: Vaš Google Gateway Merchant ID je numerički dio vašeg pseudonima.

en: Setting up installment products:<br>- For selected categories: select the categories of products of the store that you want to set as payable in installments from the drop-down list below.<br>- All categories: all the products in the store will be configured as payable in installments.
hr: Postavljanje proizvoda na rate:<br>- Za odabrane kategorije: odaberite kategorije proizvoda trgovine koje želite postaviti kao plative na rate s padajućeg popisa u nastavku.<br>- Sve kategorije: svi proizvodi u trgovini bit će konfigurirani kao plativi na rate.

en: Shipping
hr: Dostava

en: Show widget
hr: Prikaži widget

en: Simply pay by bank transfer directly from your home banking with PagoinConto
hr: Jednostavno platite bankovnim transferom izravno s vašeg kućnog bankarstva putem PagoinConta

en: Simply pay by bank transfer directly from your home banking with PayByBank
hr: Jednostavno platite bankovnim transferom izravno s vašeg kućnog bankovnog računa putem PayByBank-a

en: Style configuration
hr: Konfiguracija stila

en: Subscribe
hr: Pretplatite se

en: Subscription configuration
hr: Konfiguracija pretplate

en: Support
hr: Podrška

en: Tax code
hr: Porezni kod

en: Text Color
hr: Boja teksta

en: Text color in input field
hr: Boja teksta u polju za unos

en: Text color of placeholder
hr: Boja teksta rezerviranog mjesta

en: Thank you for shopping with us. However, the transaction has been declined.
hr: Hvala vam što ste kupovali kod nas. Međutim, transakcija je odbijena.

en: The 3D Secure 2 protocol adopted by the main international circuits (Visa, MasterCard, American Express), introduces new authentication methods, able to improve and speed up the cardholder's purchase experience.
hr: 3D Secure 2 protokol, koji su usvojile glavne međunarodne platne mreže (Visa, MasterCard, American Express), uvodi nove metode autentifikacije koje mogu poboljšati i ubrzati iskustvo kupnje za vlasnika kartice.

en: The font family in the CC Form
hr: Obitelj fontova u CC obrascu

en: The Merchant ID and Merchant Name parameters are available in the merchant management section within your Apple Developer account.
hr: Parametri ID trgovca i naziv trgovca dostupni su u odjeljku za upravljanje trgovcima unutar vašeg Apple Developer računa.

en: The notification is essential for the functioning of the plugin, it is therefore necessary that it is not blocked or filtered by the site infrastructure.
hr: Obavijest je bitna za funkcioniranje dodatka, stoga je potrebno da je infrastruktura web-mjesta ne blokira ili filtrira.

en: The PagoDIL widget has an information icon pointing to a predefined web address. It is possible to change the information section by entering a new address in the form.
hr: PagoDIL widget ima ikonu informacija koja upućuje na unaprijed definiranu web adresu. Moguće je promijeniti odjeljak s informacijama unosom nove adrese u obrazac.

en: The size of the font in the CC Form in pixel
hr: Veličina fonta u CC obrascu u pikselima

en: The space between letters in pixel
hr: Razmak između slova u pikselu

en: The transaction has been declined, please retry.
hr: Transakcija je odbijena, pokušajte ponovno.

en: There was an error
hr: Došlo je do pogreške

en: This field identifies the collection method the merchant wishes to apply to the individual transaction. If set to:<br />-C (immediate), the transaction, if authorized, is also collected without further intervention by the operator and regardless of the default profile set on the terminal.<br />-D (deferred), meaning the field is left blank, the transaction, if authorized, is handled according to the terminal profile.
hr: Ovo polje identificira metodu naplate koju trgovac želi primijeniti na pojedinačnu transakciju. Ako je postavljeno na:<br /> -C (trenutno), transakcija, ako je autorizirana, također se prikuplja bez daljnje intervencije operatera i bez obzira na zadani profil postavljen na terminalu.<br /> -D (odgođeno), što znači da se polje ostavlja praznim, transakcija, ako je autorizirana, obrađuje se prema profilu terminala.

en: Tip
hr: Savjet

en: To enable Google Pay, follow these steps:
hr: Za omogućavanje Google Paya slijedite ove korake:

en: to get the test credentials.
hr: kako bi dobili vjerodajnice za testiranje.

en: To properly set up Apple Pay, follow these steps:
hr: Za pravilno postavljanje Apple Paya slijedite ove korake:

en: Top Up
hr: Dopuna

en: Transaction code:
hr: Kod transakcije:

en: Transaction detail
hr: Detalji transakcije

en: Type of integration
hr: Vrsta integracije

en: Type of operation
hr: Vrsta operacije

en: Unable to capture order %s. Order does not have XPay capture reference.
hr: Nije moguće snimiti narudžbu %s. Narudžba nema XPay referencu za snimku.

en: Unable to complete capture operation.
hr: Nije moguće dovršiti operaciju snimanja.

en: Unable to complete refund operation.
hr: Nije moguće dovršiti operaciju povrata novca.

en: Unable to finalize the payment.
hr: Nije moguće dovršiti plaćanje.

en: Unable to initialize the payment.
hr: Nije moguće inicijalizirati plaćanje.

en: Unable to perform the recurring payment.
hr: Nije moguće izvršiti ponavljajuće plaćanje.

en: Unable to retrive customer related info.
hr: Nije moguće dohvatiti podatke povezane s korisnikom.

en: Unable to retrive order related info.
hr: Nije moguće dohvatiti podatke vezane uz narudžbu.

en: Up to an amount of
hr: Do iznosa od

en: Uploading certificates to the plugin
hr: Prijenos certifikata u dodatak

en: Warning, the PHP extension bcmath is not enabled. The amounts calculated by the plugin may be incorrect; please enable it to ensure correct calculations.
hr: Upozorenje, PHP ekstenzija bcmath nije omogućena. Iznosi koje izračunava dodatak mogu biti netočni; omogućite je kako biste osigurali točne izračune.

en: When form has error
hr: Kada obrazac sadrži grešku

en: When form is empty or correct
hr: Kada je obrazac prazan ili ispravan

en: White
hr: Bijela

en: White with outline
hr: Bijela s obrisom

en: With PagoDIL by Cofidis, the merchant allows you to defer the payment in convenient installments without costs or interest.
hr: S PagoDIL-om tvrtke Cofidis, trgovac vam omogućuje odgodu plaćanja u praktičnim ratama bez troškova ili kamata.

en: XPay Build session expired
hr: Sesija XPay Build istekla je

en: XPay payment details
hr: Detalji plaćanja putem XPay-a

en: Zloty
hr: Zlot
