Nexi XPay 7.4.0 - en to sk_SK translation catalogue (295 entries)

en:  configurations
sk_SK:  konfigurácie

en: "Find out more" link
sk_SK: Odkaz „Zistiť viac“.

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
sk_SK: %1$s končiace na %2$s (platnosť vyprší %3$s/%4$s)

en: (for example, shipping and / or invoicing address, payment details). Nexi and the International Circuits use the additional data collected separately for the purpose of fraud prevention.
sk_SK: (napríklad dodacia a/alebo fakturačná adresa, platobné údaje). Nexi a International Circuits používajú dodatočné údaje zozbierané oddelene na účely predchádzania podvodom.

en: 1 to 99 installments, 1 for one shot payment. Before set up a configuration, make sure to check with your payment provider what is the maximum number accepted for your terminal.
sk_SK: 1 až 99 splátok, 1 na jednorazovú platbu. Pred nastavením konfigurácie si u svojho poskytovateľa platieb overte, aké je maximálne číslo akceptované pre váš terminál.

en: 3D Secure 2 Service
sk_SK: Služba 3D Secure 2

en: <i>(Note: If you don't have an Apple Developer account, you'll be able to create one during this process.)</i>
sk_SK: <i>(Poznámka: Ak nemáte účet vývojára Apple, budete si ho môcť vytvoriť počas tohto procesu.)</i>

en: A POST notification by the Nexi servers is sent to the following address, containing information on the outcome of the payment.
sk_SK: Na nasledujúcu adresu sa odošle oznámenie POST serverom Nexi, ktoré obsahuje informácie o výsledku platby.

en: API Key
sk_SK: API kľúč

en: APMs do not have a custom configuration.
sk_SK: Moduly APM nemajú vlastnú konfiguráciu.

en: Access the test area at the link <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> and go to Simple Payment/OneClick->Back office access data->Alternative payments->Apple Pay, then in the Apple Pay S2S Management section upload one of the generated certificates.
sk_SK: Prejdite do testovacej oblasti na odkaze <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> a prejdite do sekcie Jednoduchá platba/OneClick-&gt;Údaje pre prístup k back office-&gt;Alternatívne platby-&gt;Apple Pay, potom v sekcii Správa Apple Pay S2S nahrajte jeden z vygenerovaných certifikátov.

en: Accounting operations
sk_SK: Účtovné operácie

en: Activate the PagoDIL payment method within the store.
sk_SK: Aktivujte si spôsob platby PagoDIL v obchode.

en: Add Money
sk_SK: Pridať peniaze

en: Add amount and installments for each row. The installments limit is 99
sk_SK: Pridajte sumu a splátky pre každý riadok. Limit splátok je 99

en: Add rule
sk_SK: Pridať pravidlo

en: After registration, generate the required certificates. These will need to be uploaded both to the plugin configuration and to the back office, as indicated in the following steps.
sk_SK: Po registrácii vygenerujte požadované certifikáty. Tieto bude potrebné nahrať do konfigurácie pluginu aj do administratívneho systému, ako je uvedené v nasledujúcich krokoch.

en: Alias and MAC Key
sk_SK: Alias a MAC kľúč

en: All categories
sk_SK: Všetky kategórie

en: Amount
sk_SK: Suma

en: Amount:
sk_SK: Suma:

en: Amount: %s installments of %s€
sk_SK: Suma: %s splátky vo výške %s€

en: Apple Pay configuration
sk_SK: Konfigurácia Apple Pay

en: Apple Pay instructions
sk_SK: Pokyny k Apple Pay

en: Attention, the order for which you are making payment contains recurring payments, payment data will be stored securely by Nexi.
sk_SK: Pozor, objednávka, za ktorú platíte, obsahuje opakujúce sa platby, platobné údaje budú spoločnosťou Nexi bezpečne uložené.

en: Black
sk_SK: Čierna

en: Book
sk_SK: Kniha

en: Border Color
sk_SK: Farba okraja

en: Build with embedded checkout
sk_SK: Vytvoriť s vstavanou pokladňou

en: Button
sk_SK: Tlačidlo

en: Button color
sk_SK: Farba tlačidla

en: Button style
sk_SK: Štýl gombíka

en: Button type
sk_SK: Typ tlačidla

en: Buy
sk_SK: Kúpiť

en: Buy now and pay a little by little with PagoDIL
sk_SK: Kúpte teraz a plaťte kúsok po kúsku s PagoDIL

en: By activating this option it is established that the terms and conditions that you submit to your customers, with particular reference to the privacy policy, are foreseen to include the acquisition and processing of additional data provided by the
sk_SK: Aktiváciou tejto možnosti sa potvrdzuje, že zmluvné podmienky, ktoré predložíte svojim zákazníkom, s osobitným odkazom na zásady ochrany osobných údajov, budú zahŕňať získavanie a spracovanie dodatočných údajov poskytnutých

en: By using this configurator you can change the look and feel of your module
sk_SK: Pomocou tohto konfigurátora môžete zmeniť vzhľad a dojem z vášho modulu

en: CA root certificate
sk_SK: Koreňový certifikát CA

en: CURL exec error: %s
sk_SK: Chyba vykonania CURL: %s

en: Can't connect!
sk_SK: Nedá sa pripojiť!

en: Capture
sk_SK: Zachytiť

en: Capture method
sk_SK: Metóda zachytávania

en: Capture of transaction %s successful
sk_SK: Zachytenie transakcie %s bolo úspešné

en: Capture successful
sk_SK: Zachytenie úspešné

en: Card Number
sk_SK: Číslo karty

en: Card detail
sk_SK: Detail karty

en: Card pan:
sk_SK: Miska karty:

en: Card:
sk_SK: karta:

en: Cardholder
sk_SK: Držiteľ karty

en: Categories
sk_SK: kategórie

en: Check Out
sk_SK: Pokladňa

en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

en: Choose the number of installments
sk_SK: Zvoľte si počet splátok

en: Choose the type of credentials you have available for XPay
sk_SK: Vyberte typ poverení, ktoré máte k dispozícii pre XPay

en: Cofidis product code (Optional)
sk_SK: Kód produktu Cofidis (voliteľné)

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Contract number:
sk_SK: Číslo zmluvy:

en: Contribute
sk_SK: Prispieť

en: Customer not found.
sk_SK: Zákazník sa nenašiel.

en: Czech Kurun
sk_SK: český kurun

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date:
sk_SK: dátum:

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Deferred
sk_SK: Odložené

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Do you confirm to capture
sk_SK: Potvrdíte zachytiť

en: Do you want to pay convenient installments without interest with PagoDIL by Cofidis? Reach the minimum amount of %s€ in the cart
sk_SK: Chcete platiť výhodné splátky bez úrokov s PagoDIL by Cofidis? Dosiahnite minimálnu sumu %s€ v košíku

en: Dollars
sk_SK: doláre

en: Domain Registration
sk_SK: Registrácia domény

en: Donate
sk_SK: Darovať

en: Easily pay with your Apple Pay wallet
sk_SK: Plaťte jednoducho pomocou peňaženky Apple Pay

en: Easily pay with your Google Pay wallet
sk_SK: Plaťte jednoducho pomocou peňaženky Google Pay

en: Enable 3D Secure 2 service
sk_SK: Povoliť službu 3D Secure 2

en: Enable APM: The payment method is already enabled on public test terminals (<a href='https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key'>https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key</a>)
sk_SK: Povoliť APM: Platobná metóda je už povolená na verejných testovacích termináloch ( <a href='https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key'>https://developer.nexi.it/it/area-test/api-key</a> )

en: Enable APM: Verify that the alternative payment method (APM) is enabled on the terminal by accessing <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> -> Simple/OneClick Payment -> Back office access data -> Alternative payments -> Google Pay
sk_SK: Povolenie alternatívnej platobnej metódy (APM): Overte, či je na termináli povolená alternatívna platobná metóda (APM), a to prístupom na stránku <a href='https://ecommerce.nexi.it/area-test'>https://ecommerce.nexi.it/area-test</a> -&gt; Jednoduchá/OneClick platba -&gt; Prístupové údaje pre back office -&gt; Alternatívne platby -&gt; Google Pay

en: Enable APM: Verify that the alternative payment method (APM) is enabled on the terminal by accessing the portal <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> in the XPay Back office -> Alternative Payments -> Google Pay section
sk_SK: Povolenie alternatívnej platobnej metódy (APM): Overte, či je na termináli povolená alternatívna platobná metóda (APM), a to prístupom na portál <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> v časti XPay Back office -&gt; Alternatívne platby -&gt; Google Pay.

en: Enable APM: Verify that the alternative payment method (APM) is enabled on the terminal by accessing the portal <a href='https://business.nexi.it/'>https://business.nexi.it/</a> -> Services -> Ecommerce solutions -> XPay Web - Login -> Configurations -> Alternative payments -> Google Pay
sk_SK: Povolenie alternatívnej platobnej metódy (APM): Overte, či je na termináli povolená alternatívna platobná metóda (APM), a to prístupom na portál <a href='https://business.nexi.it/'>https://business.nexi.it/</a> -&gt; Služby -&gt; Riešenia elektronického obchodu -&gt; XPay Web - Prihlásenie -&gt; Konfigurácie -&gt; Alternatívne platby -&gt; Google Pay

en: Enable Nexi XPay for Multicurrency payments
sk_SK: Povoľte Nexi XPay pre platby vo viacerých menách

en: Enable Nexi XPay for OneClick payment
sk_SK: Povoľte Nexi XPay pre platbu OneClick

en: Enable Nexi XPay for OneClick payment. Make sure that this option is also enabled on your terminal configuration.
sk_SK: Povoľte Nexi XPay pre platbu OneClick. Uistite sa, že táto možnosť je povolená aj v konfigurácii vášho terminálu.

en: Enable Nexi XPay for subscription's payment
sk_SK: Povoľte Nexi XPay pre platbu predplatného

en: Enable Nexi XPay payment plugin.
sk_SK: Povoľte platobný doplnok Nexi XPay.

en: Enable Nexi XPay plugin in testing mode.
sk_SK: Povoľte doplnok Nexi XPay v testovacom režime.

en: Enable PagoDIL
sk_SK: Povoliť PagoDIL

en: Enable the PagoDIL widget on products that can be paid in installments. The widget shows information relating to the installment payments made available on the product.
sk_SK: Povoľte miniaplikáciu PagoDIL na produktoch, ktoré je možné platiť na splátky. Widget zobrazuje informácie týkajúce sa splátok dostupných na produkte.

en: Enable the sending of the fields for the 3D Secure 2 service
sk_SK: Povoliť odosielanie polí pre službu 3D Secure 2

en: Enable this option to make the payment methods available for different currencies. If your shop only supports a currency other than the euro, please enable the feature. To have the complete list of the supported currencies, please visit the developer Portal. Make sure that this option is also enabled on your terminal configuration.
sk_SK: Povoľte túto možnosť, aby boli platobné metódy dostupné pre rôzne meny. Ak váš obchod podporuje iba inú menu ako euro, povoľte túto funkciu. Úplný zoznam podporovaných mien nájdete na portáli pre vývojárov. Uistite sa, že je táto možnosť povolená aj v konfigurácii vášho terminálu.

en: Enable this option to use installment payments via XPay. This functionality is only available to merchants with Greek VAT Number. Before enabling this functionality, make sure it is available on your terminal with your payment provider.
sk_SK: Povoľte túto možnosť, ak chcete používať platby na splátky cez XPay. Táto funkcia je dostupná iba pre obchodníkov s gréckym IČ DPH. Pred povolením tejto funkcie sa uistite, že je k dispozícii na vašom termináli u vášho poskytovateľa platieb.

en: Enable/Disable
sk_SK: Povoliť/Zakázať

en: Enable/Disable Installment Payments
sk_SK: Povoliť/zakázať platby na splátky

en: Enable/Disable Multicurrency
sk_SK: Povoliť/zakázať viac mien

en: Enable/Disable OneClick
sk_SK: Povoliť/zakázať OneClick

en: Enable/Disable Recurring
sk_SK: Povoliť/zakázať opakované

en: Enable/Disable TEST Mode
sk_SK: Povoliť/zakázať režim TEST

en: Enabling the payment method in the Nexi back office
sk_SK: Povolenie platobnej metódy v administratíve Nexi

en: Error Border Color
sk_SK: Chyba Farba okraja

en: Error during payment proccess
sk_SK: Chyba počas procesu platby

en: Error in the calculation of the return MAC parameter
sk_SK: Chyba vo výpočte návratového parametra MAC

en: Error while checking credentials.
sk_SK: Chyba pri kontrole poverení.

en: Euros
sk_SK: eur

en: Expiry date:
sk_SK: Dátum vypršania platnosti:

en: Finally, register your domain following the official Apple instructions: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web</a>
sk_SK: Nakoniec si zaregistrujte svoju doménu podľa oficiálnych pokynov spoločnosti Apple: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay-on-the-web</a>

en: Font family
sk_SK: Rodina písiem

en: Font size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Font style
sk_SK: Štýl písma

en: Font style in the CC Form
sk_SK: Štýl písma vo formulári CC

en: Font variant
sk_SK: Variant písma

en: Font variant in the CC Form
sk_SK: Variant písma vo formulári CC

en: For a correct behavior of the module, check in the configuration section of the Nexi back-office that the transaction cancellation in the event of a failed notification is set.
sk_SK: Pre korektné správanie modulu skontrolujte v sekcii konfigurácie back-office Nexi, že je nastavené zrušenie transakcie v prípade neúspešného upozornenia.

en: For selected categories
sk_SK: Pre vybrané kategórie

en: Generated from the Back Office XPay. Follow the directions in the developer portal for the correct generation process.
sk_SK: Generované z Back Office XPay. Pre správny proces generovania postupujte podľa pokynov na portáli pre vývojárov.

en: Generating certificates
sk_SK: Generovanie certifikátov

en: Given to Merchant by Nexi.
sk_SK: Dané obchodníkovi spoločnosťou Nexi.

en: Go to <a href='https://developer.apple.com/account/resources/identifiers/list/merchant'>Apple Developer - Merchant IDs</a> to register as a merchant in your Apple Developer account.
sk_SK: Prejdite do <a href='https://developer.apple.com/account/resources/identifiers/list/merchant'>sekcie Vývojári Apple – ID obchodníkov</a> a zaregistrujte sa ako obchodník vo svojom účte vývojára Apple.

en: Google Pay configuration
sk_SK: Konfigurácia služby Google Pay

en: Google Pay instructions
sk_SK: Pokyny k platbe v službe Google Pay

en: Google gateway merchant Id
sk_SK: ID obchodníka v službe Google Gateway

en: Google merchant Id
sk_SK: ID obchodníka Google

en: Google merchant name
sk_SK: Názov obchodníka Google

en: Group
sk_SK: Skupina

en: Hosted Payment Page with redirect
sk_SK: Hostovaná platobná stránka s presmerovaním

en: If you have more than one Cofidis product code, enter the code that will be used by the plugin for payment via PagoDIL.
sk_SK: Ak máte viac ako jeden kód produktu Cofidis, zadajte kód, ktorý použije plugin pri platbe cez PagoDIL.

en: Immediate
sk_SK: Okamžité

en: Incorrect or missing data
sk_SK: Nesprávne alebo chýbajúce údaje

en: Installment products
sk_SK: Produkty na splátky

en: Installments
sk_SK: Splátky

en: Installments:
sk_SK: Splátky:

en: Instructions for setting up Apple Pay in a production environment
sk_SK: Pokyny na nastavenie Apple Pay v produkčnom prostredí

en: Instructions for setting up Apple Pay in a test environment
sk_SK: Pokyny na nastavenie Apple Pay v testovacom prostredí

en: Instructions for setting up Google Pay in a production environment
sk_SK: Pokyny na nastavenie služby Google Pay v produkčnom prostredí

en: Instructions for setting up Google Pay in a test environment
sk_SK: Pokyny na nastavenie služby Google Pay v testovacom prostredí

en: Invalid API Key. Check and try again.
sk_SK: Neplatný kľúč API. Skontrolujte a skúste to znova.

en: Invalid amount.
sk_SK: Neplatná suma.

en: Invalid credentials. Check and try again.
sk_SK: Neplatné poverenia. Skontrolujte a skúste to znova.

en: Invalid refund amount.
sk_SK: Neplatná suma vrátenej platby.

en: It was not possible to process the payment, check that the shipping address set is correct.
sk_SK: Platbu nebolo možné spracovať, skontrolujte správnosť nastavenej dodacej adresy.

en: JSON error
sk_SK: Chyba JSON

en: Key MAC
sk_SK: Kľúč MAC

en: Letter spacing
sk_SK: Rozstup medzi písmenami

en: Log in to the <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> portal and go to XPay Back office -> Alternative payments -> Apple Pay, then in the Apple Pay S2S Management section upload one of the generated certificates.
sk_SK: Prihláste sa na portál <a href='https://business.nexi.it'>https://business.nexi.it</a> a prejdite do sekcie XPay Back office -&gt; Alternatívne platby -&gt; Apple Pay, potom v sekcii Apple Pay S2S Management nahrajte jeden z vygenerovaných certifikátov.

en: Logo type
sk_SK: Typ loga

en: MM/YY
sk_SK: MM/RR

en: Mac verification failed
sk_SK: Overenie Macu zlyhalo

en: Maximum cart value
sk_SK: Maximálna hodnota košíka

en: Maximum cart value (in Euro) for which it will be possible to proceed through installment payments with PagoDIL. This value corresponds to the amount set in the XPay back office.
sk_SK: Maximálna hodnota košíka (v eurách), za ktorú bude možné pristúpiť k platbám na splátky s PagoDIL. Táto hodnota zodpovedá sume nastavenej v back office XPay.

en: Maximum installments
sk_SK: Maximálne splátky

en: Maximum number of installments depending on the total order amount
sk_SK: Maximálny počet splátok v závislosti od celkovej sumy objednávky

en: Maximum number of installments regardless of the total order amount
sk_SK: Maximálny počet splátok bez ohľadu na celkovú sumu objednávky

en: Maximum number of products in the cart for which it will be possible to proceed through installment payments with PagoDIL.
sk_SK: Maximálny počet produktov v košíku, pri ktorých bude možné postupovať prostredníctvom platieb na splátky s PagoDIL.

en: Merchant identifier
sk_SK: Identifikátor obchodníka

en: Merchant identifier certificate
sk_SK: Certifikát identifikátora obchodníka

en: Merchant identifier certificate key
sk_SK: Kľúč certifikátu identifikátora obchodníka

en: Merchant label
sk_SK: Štítok obchodníka

en: Minimum cart value
sk_SK: Minimálna hodnota košíka

en: Minimum cart value (in Euro) for which it will be possible to proceed through installment payments with PagoDIL. This value corresponds to the amount set in the XPay back office.
sk_SK: Minimálna hodnota košíka (v eurách), za ktorú bude možné pristúpiť k platbám na splátky s PagoDIL. Táto hodnota zodpovedá sume nastavenej v back office XPay.

en: Missing codTrans
sk_SK: Chýba codTrans

en: NPG orderId not found for order:
sk_SK: Objednávka NPGNenašla sa pre objednávku:

en: Name:
sk_SK: meno:

en: Nationality:
sk_SK: národnosť:

en: New accounting operation
sk_SK: Nová účtovná operácia

en: New payment methods can only be added during checkout
sk_SK: Nové spôsoby platby je možné pridať iba počas platby

en: New payment methods can only be added during checkout.
sk_SK: Nové spôsoby platby je možné pridať iba počas platby.

en: Nexi XPay logo
sk_SK: Logo platby Nexi

en: Nexi XPay payment and card tokenization successful
sk_SK: Platba Nexi XPay a tokenizácia karty úspešná

en: Nexi XPay payment successful
sk_SK: Platba Nexi XPay úspešná

en: Nexi XPay payment with tokenized card successful
sk_SK: Platba Nexi XPay tokenizovanou kartou bola úspešná

en: Nexi payment details
sk_SK: Nexi platobné údaje

en: Nexi: pending payment
sk_SK: Nexi: čakajúca platba

en: Nexi: pending payment (%s) | Nexi: pending payment (%s)
sk_SK[0]: Nexi: čakajúca platba (%s)
sk_SK[1]: Nexi: čakajúca platba (%s)

en: Number of installments
sk_SK: Počet splátok

en: Number of installments displayed within the widget. It is possible to select only one value (e.g. or 5 interest-free installments).
sk_SK: Počet splátok zobrazených v miniaplikácii. Je možné zvoliť len jednu hodnotu (napr. alebo 5 bezúročných splátok).

en: Number of installments made available for payment via PagoDIL. The rates displayed correspond to the values set in the XPay back office.
sk_SK: Počet splátok sprístupnených na platbu cez PagoDIL. Zobrazené sadzby zodpovedajú hodnotám nastaveným v back office XPay.

en: Number of products in the cart (Optional)
sk_SK: Počet produktov v košíku (voliteľné)

en: Once Apple Pay is enabled on the terminal, upload the other certificates in the plugin configuration section, following the instructions in the official documentation: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay</a>
sk_SK: Keď je Apple Pay na termináli povolený, nahrajte ostatné certifikáty v sekcii konfigurácie pluginu podľa pokynov v oficiálnej dokumentácii: <a href='https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay'>https://developer.apple.com/help/account/capabilities/configure-apple-pay</a>

en: One time solution
sk_SK: Jednorazové riešenie

en: Order
sk_SK: Objednávka

en: Order ID:
sk_SK: ID objednávky:

en: Order not found.
sk_SK: Objednávka sa nenašla.

en: PagoDIL by Cofidis
sk_SK: PagoDIL od Cofidis

en: PagoDIL institutional logo
sk_SK: Inštitucionálne logo PagoDIL

en: Pay
sk_SK: Platiť

en: Pay directly from your bank account with Giropay
sk_SK: Plaťte priamo zo svojho bankového účtu cez Giropay

en: Pay directly from your bank account with iDEAL
sk_SK: Plaťte priamo zo svojho bankového účtu cez iDEAL

en: Pay easily with Bancontact
sk_SK: Plaťte jednoducho s Bancontact

en: Pay easily with your Amazon account
sk_SK: Plaťte jednoducho pomocou svojho Amazon účtu

en: Pay easily with your Satispay account
sk_SK: Plaťte jednoducho pomocou svojho účtu Satispay

en: Pay in 3 installments with Klarna interest-free
sk_SK: Zaplaťte v 3 splátkach s Klarna bezúročne

en: Pay in 3 installments with PayPal
sk_SK: Zaplaťte v 3 splátkach cez PayPal

en: Pay in 3 or 4 installments by credit, debit or Postepay card with Oney
sk_SK: Zaplaťte v 3 alebo 4 splátkach kreditnou, debetnou alebo Postepay kartou s Oney

en: Pay in installments with HeyLight
sk_SK: Plaťte na splátky s HeyLight

en: Pay in one tap with your Skrill wallet
sk_SK: Plaťte jedným klepnutím peňaženkou Skrill

en: Pay quickly and easily with your AliPay wallet
sk_SK: Plaťte rýchlo a jednoducho pomocou peňaženky AliPay

en: Pay quickly and easily with your Skrill wallet
sk_SK: Plaťte rýchlo a jednoducho pomocou peňaženky Skrill

en: Pay quickly and easily with your WeChat Pay wallet
sk_SK: Plaťte rýchlo a jednoducho pomocou peňaženky WeChat Pay

en: Pay securely by bank transfer with MyBank
sk_SK: Plaťte bezpečne bankovým prevodom cez MyBank

en: Pay securely by credit, debit and prepaid card. Powered by Nexi.
sk_SK: Plaťte bezpečne kreditnou, debetnou a predplatenou kartou. Beží na Nexi.

en: Pay securely with IRIS
sk_SK: Plaťte bezpečne s IRIS

en: Pay securely with POLi
sk_SK: Plaťte bezpečne s POLi

en: Pay securely with your PayPal account
sk_SK: Plaťte bezpečne pomocou svojho PayPal účtu

en: Pay via BANCOMAT Pay just by entering your phone number
sk_SK: Plaťte cez BANCOMAT Plaťte jednoduchým zadaním telefónneho čísla

en: Payment canceled
sk_SK: Platba zrušená

en: Payment canceled:
sk_SK: Platba zrušená:

en: Payment cards
sk_SK: Platobné karty

en: Payment denied, please retry the transaction using the same card.
sk_SK: Platba bola odmietnutá, skúste transakciu zopakovať pomocou rovnakej karty.

en: Payment error
sk_SK: Chyba platby

en: Payment error, please try again
sk_SK: Chyba platby, skúste to znova

en: Payment has been cancelled.
sk_SK: Platba bola zrušená.

en: Payment plugin for payment cards and alternative methods. Powered by Nexi.
sk_SK: Platobný plugin pre platobné karty a alternatívne spôsoby. Beží na Nexi.

en: Placeholder Color
sk_SK: Farba zástupného symbolu

en: Plain
sk_SK: Obyčajný

en: Please refer to Dev Portal to get access to the Sandbox
sk_SK: Ak chcete získať prístup do karantény, prejdite na portál pre vývojárov

en: Please register at
sk_SK: Zaregistrujte sa prosím na

en: Please use
sk_SK: Prosím, použite

en: Preview
sk_SK: Ukážka

en: Real time payment directly from your bank account with EPS
sk_SK: Platba v reálnom čase priamo z vášho bankového účtu s EPS

en: Recurring Alias
sk_SK: Opakujúci sa alias

en: Recurring key MAC
sk_SK: Opakovaný kľúč MAC

en: Redirect
sk_SK: Presmerovanie

en: Redirect or button
sk_SK: Presmerovanie alebo tlačidlo

en: Register your domain: Go to the Google Pay Business Console (<a href='https://pay.google.com/business/console/home'>https://pay.google.com/business/console/home</a>) and register your domain (Google Pay API -> Integrate with your website). Google must approve it before you can proceed. <i>(Note: If you don't have a Google Merchant account, you'll be able to create one during this process.)</i>
sk_SK: Zaregistrujte si doménu: Prejdite do konzoly Google Pay Business Console ( <a href='https://pay.google.com/business/console/home'>https://pay.google.com/business/console/home</a> ) a zaregistrujte si doménu (Google Pay API -&gt; Integrácia s vašou webovou stránkou). Predtým, ako budete môcť pokračovať, ju musí schváliť Google. <i>(Poznámka: Ak nemáte účet Google Merchant, budete si ho môcť počas tohto procesu vytvoriť.)</i>

en: Registering as an Apple Merchant
sk_SK: Registrácia ako obchodník Apple

en: Reload
sk_SK: Obnoviť

en: Remember the payment option.
sk_SK: Pamätajte na možnosť platby.

en: Rent
sk_SK: Prenájom

en: Response KO
sk_SK: Odpoveď KO

en: Result
sk_SK: Výsledok

en: Retrieve merchant data: For the test environment, dummy data can be used to populate the Google Merchant Name (e.g. Test Merchant) and Google Merchant ID (e.g. 1234567890123456) parameters.
sk_SK: Získanie údajov o obchodníkovi: V testovacom prostredí je možné na naplnenie parametrov Názov obchodníka Google (napr. Testovací obchodník) a ID obchodníka Google (napr. 1234567890123456) použiť fiktívne údaje.

en: Retrieve merchant data: Once your domain is approved, retrieve the following data from the Google Pay console:
sk_SK: Získanie údajov obchodníka: Po schválení vašej domény si z konzoly Google Pay načítajte nasledujúce údaje:

en: Retrieving parameters
sk_SK: Načítavajú sa parametre

en: Secure payment directly from your bank account with PayU
sk_SK: Zabezpečte platbu priamo z vášho bankového účtu s PayU

en: Secure payment directly from your bank account with Przelewy24
sk_SK: Zabezpečte platbu priamo z vášho bankového účtu s Przelewy24

en: Secure payment directly from your home banking with Blik
sk_SK: Bezpečné platby priamo z vášho home bankingu s Blik

en: Secure payment directly from your home banking with Multibanco
sk_SK: Zabezpečte platbu priamo z vášho home bankingu s Multibanco

en: Select "APIKey" option if you use the API Key as the credential of the production environment generated from the Back Office XPay. Follow the directions in the developer portal for the correct generation process.
sk_SK: Ak používate kľúč API ako poverenie produkčného prostredia vygenerovaného z Back Office XPay, vyberte možnosť „APIKey“. Pre správny proces generovania postupujte podľa pokynov na portáli pre vývojárov.

en: Select "Alias and MAC Key" option if you received the credentials of the production environment in the Welcome Mail received from Nexi during the activation of the service
sk_SK: Vyberte možnosť „Alias a MAC kľúč“, ak ste dostali poverenia produkčného prostredia v uvítacej pošte prijatej od Nexi počas aktivácie služby

en: Select "Build with embedded checkout" if you want to use "XPay Build" integration type where the payment form is on checkout.
sk_SK: Ak chcete použiť typ integrácie „XPay Build“, kde sa platobný formulár nachádza pri pokladni, vyberte možnosť „Vytvoriť s vloženou pokladňou“.

en: Select "Hosted Payment Page with redirect" if you want to use "Hosted Payment Page" integration type where the customer is redirected to XPay external checkout page.
sk_SK: Ak chcete použiť typ integrácie „Hostovaná platobná stránka“, kde je zákazník presmerovaný na externú platobnú stránku XPay, vyberte možnosť „Hostovaná platobná stránka s presmerovaním“.

en: Select the PagoDIL logo displayed in the widget.
sk_SK: Vyberte logo PagoDIL zobrazené v miniaplikácii.

en: Select the categories on which you want to enable payment via PagoDIL.
sk_SK: Vyberte kategórie, pre ktoré chcete povoliť platbu cez PagoDIL.

en: Select the field of your shop that corresponds to the tax code, it will be used by the plugin during the payment phase with PagoDIl: in this way the customer will not have to enter this data manually on the PagoDIL payment page.
sk_SK: Vyberte pole svojho obchodu, ktoré zodpovedá daňovému kódu, použije ho plugin počas fázy platby s PagoDIL: zákazník tak nebude musieť tieto údaje zadávať ručne na platobnej stránke PagoDIL.

en: Set Up
sk_SK: Nastavenie

en: Set the Gateway Merchant ID: Set this parameter to a randomly generated UUID v4 string
sk_SK: Nastavenie ID obchodníka Gateway: Nastavte tento parameter na náhodne vygenerovaný reťazec UUID v4

en: Set up your Gateway Merchant ID: Your Google Gateway Merchant ID is the numeric part of your alias.
sk_SK: Nastavte si ID obchodníka Gateway: Vaše ID obchodníka Google Gateway je číselná časť vášho aliasu.

en: Setting up installment products:<br>- For selected categories: select the categories of products of the store that you want to set as payable in installments from the drop-down list below.<br>- All categories: all the products in the store will be configured as payable in installments.
sk_SK: Nastavenie produktov na splátky:<br>- Pre vybrané kategórie: z nižšie uvedeného rozbaľovacieho zoznamu vyberte kategórie produktov obchodu, ktoré chcete nastaviť ako splatné na splátky.<br>- Všetky kategórie: všetky produkty v obchod bude nakonfigurovaný ako splatný v splátkach.

en: Shipping
sk_SK: Doprava

en: Show widget
sk_SK: Zobraziť miniaplikáciu

en: Simply pay by bank transfer directly from your home banking with PagoinConto
sk_SK: Jednoducho zaplaťte bankovým prevodom priamo z vášho home bankingu cez PagoinConto

en: Simply pay by bank transfer directly from your home banking with PayByBank
sk_SK: Jednoducho zaplaťte bankovým prevodom priamo z vášho home bankingu cez PayByBank

en: Status:
sk_SK: Stav:

en: Style configuration
sk_SK: Konfigurácia štýlu

en: Subscribe
sk_SK: Prihlásiť sa na odber

en: Subscription configuration
sk_SK: Konfigurácia predplatného

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Tax code
sk_SK: Daňový kód

en: Text Color
sk_SK: Farba textu

en: Text color in input field
sk_SK: Farba textu vo vstupnom poli

en: Text color of placeholder
sk_SK: Farba textu zástupného symbolu

en: Thank you for shopping with us. However, the transaction has been declined.
sk_SK: Ďakujeme, že u nás nakupujete. Transakcia však bola odmietnutá.

en: The 3D Secure 2 protocol adopted by the main international circuits (Visa, MasterCard, American Express), introduces new authentication methods, able to improve and speed up the cardholder's purchase experience.
sk_SK: Protokol 3D Secure 2 prijatý hlavnými medzinárodnými okruhmi (Visa, MasterCard, American Express) zavádza nové metódy autentifikácie, ktoré sú schopné zlepšiť a urýchliť nákupné skúsenosti držiteľa karty.

en: The Merchant ID and Merchant Name parameters are available in the merchant management section within your Apple Developer account.
sk_SK: Parametre ID obchodníka a názov obchodníka sú k dispozícii v sekcii správy obchodníkov vo vašom účte vývojára Apple.

en: The PagoDIL widget has an information icon pointing to a predefined web address. It is possible to change the information section by entering a new address in the form.
sk_SK: Widget PagoDIL má informačnú ikonu smerujúcu na preddefinovanú webovú adresu. Informačnú sekciu je možné zmeniť zadaním novej adresy do formulára.

en: The font family in the CC Form
sk_SK: Rodina písiem vo formulári CC

en: The notification is essential for the functioning of the plugin, it is therefore necessary that it is not blocked or filtered by the site infrastructure.
sk_SK: Upozornenie je nevyhnutné pre fungovanie pluginu, preto je potrebné, aby nebolo blokované alebo filtrované infraštruktúrou stránky.

en: The size of the font in the CC Form in pixel
sk_SK: Veľkosť písma vo formulári CC v pixeloch

en: The space between letters in pixel
sk_SK: Medzera medzi písmenami v pixeloch

en: The transaction has been declined, please retry.
sk_SK: Transakcia bola odmietnutá, skúste to znova.

en: There was an error
sk_SK: Vyskytla sa chyba

en: This field identifies the collection method the merchant wishes to apply to the individual transaction. If set to:<br />-C (immediate), the transaction, if authorized, is also collected without further intervention by the operator and regardless of the default profile set on the terminal.<br />-D (deferred), meaning the field is left blank, the transaction, if authorized, is handled according to the terminal profile.
sk_SK: Toto pole identifikuje metódu inkasa, ktorú chce obchodník použiť pre individuálnu transakciu. Ak je nastavené na:<br /> -C (okamžitá), transakcia, ak je autorizovaná, sa tiež zhromaždí bez ďalšieho zásahu operátora a bez ohľadu na predvolený profil nastavený na termináli.<br /> -D (odložené), čo znamená, že pole sa nechá prázdne, transakcia, ak je autorizovaná, sa spracuje podľa profilu terminálu.

en: To enable Google Pay, follow these steps:
sk_SK: Ak chcete povoliť Google Pay, postupujte podľa týchto krokov:

en: To properly set up Apple Pay, follow these steps:
sk_SK: Ak chcete správne nastaviť Apple Pay, postupujte podľa týchto krokov:

en: Top Up
sk_SK: Dobitie

en: Transaction code:
sk_SK: Kód transakcie:

en: Transaction detail
sk_SK: Detail transakcie

en: Type of integration
sk_SK: Typ integrácie

en: Type of operation
sk_SK: Typ operácie

en: Unable to capture order %s. Order does not have XPay capture reference.
sk_SK: Nie je možné zachytiť objednávku %s. Objednávka nemá referenciu na zachytenie XPay.

en: Unable to complete capture operation.
sk_SK: Nie je možné dokončiť operáciu snímania.

en: Unable to complete refund operation.
sk_SK: Operáciu vrátenia platby nie je možné dokončiť.

en: Unable to finalize the payment.
sk_SK: Platbu nie je možné dokončiť.

en: Unable to initialize the payment.
sk_SK: Nemožno inicializovať platbu.

en: Unable to perform the recurring payment.
sk_SK: Nie je možné vykonať opakovanú platbu.

en: Unable to retrive customer related info.
sk_SK: Nepodarilo sa načítať informácie súvisiace so zákazníkom.

en: Unable to retrive order related info.
sk_SK: Nepodarilo sa načítať informácie súvisiace s objednávkou.

en: Up to an amount of
sk_SK: Až do výšky

en: Uploading certificates to the plugin
sk_SK: Nahrávanie certifikátov do pluginu

en: Warning, the PHP extension bcmath is not enabled. The amounts calculated by the plugin may be incorrect; please enable it to ensure correct calculations.
sk_SK: Upozornenie, rozšírenie PHP bcmath nie je povolené. Sumy vypočítané doplnkom môžu byť nesprávne; povoľte ho, aby ste zabezpečili správne výpočty.

en: When form has error
sk_SK: Keď má formulár chybu

en: When form is empty or correct
sk_SK: Keď je formulár prázdny alebo správny

en: White
sk_SK: Biela

en: White with outline
sk_SK: Biela s obrysom

en: With PagoDIL by Cofidis, the merchant allows you to defer the payment in convenient installments without costs or interest.
sk_SK: S PagoDIL by Cofidis vám obchodník umožňuje odložiť platbu vo výhodných splátkach bez nákladov a úrokov.

en: XPay Build session expired
sk_SK: Platnosť relácie zostavy XPay vypršala

en: XPay payment details
sk_SK: Platobné údaje XPay

en: select Tax Code Field
sk_SK: vyberte pole Daňový kód

en: to get the test credentials.
sk_SK: na získanie testovacích poverení.
